Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez milyen betegség...

Szerintetek ez milyen betegség lehet? Hogy lehet az hogy így rosszabbodott?

Figyelt kérdés
Az egész múlthét csütörtökön kezdődött torokfájással ami egy nap múlva elmúlt helyette folyt az orrom, kicsit levert voltam, de nem vészes volt olyan nap hogy már teljesen jól éreztem magam. Most pedig majdnem egy hét múlva hogy beteg lettem, ma(szerdán) elkezdett fájni a mandulám és most már elég durván be is lazasodtam és minden sokkal sokkal rosszabb lett eddig legalább tudtam valamit csinálni napközben, most már tényleg csak aludni :( mitől lehet hogy hirtelen ennyivel rosszabb lett mikor már jól voltam?
2021. dec. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tipik covid, jobban leszel aztán a betegség belecsap a lecsóba. Csinálj tesztet és különülj el.
2021. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már szeptemberben covidos voltam és az nem ilyen volt :( lehet hogy megint elkaptam ilyen rövididőn belül?
2021. dec. 15. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés, mandulagyulladás. Nem kell mindenáron elnevezni. Vagy bakteriális vagy vírusos. Előbbi esetben antibiotikumra gyógyul, utóbbi esetben a pihenéstől, de a covidot teszttel ki kell zárni, hogy ne fertőzz össze másokat. De mondjuk, más betegséggel se. Az is lehet, hogy két külön betegség egymás után, a legyengült szervezetre ráfertőződtél.
2021. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem, ez nagyon rövid idő lenne. 3-as írja utolsó mondatban az racionális.
2021. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!