Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire valós azaz állítás...

Mennyire valós azaz állítás az oltásellenesektől, hogy "majd az immunrendszerem megvéd, bízok az immunrendszeremben, immunrendszert kell erősíteni vitaminokkal stb."?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem igaz, mert itt valami genetikai dolog lehet mert erős immunrendszerrel rendelkezők is kerültek gépre, valamint úgy tudom pont az erős immunrendszer, a citokin vihar öli meg a tüdőt..
2021. dec. 16. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha tudsz angolul nézd meg a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=fbGug3rczx4


Innentől te is el tudod dönteni, hogy mennyire valós vagy sem.

2021. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Az immunrendszert nem lehet erősíteni.
2021. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

#1 vagyok. Egy kis update:

[link]

"Vitamin D also helps decrease the production of inflammatory cytokines – signaling molecules that are produced by immune cells that promote inflammation.



New research suggests that vitamin D may help prevent cancer, depression, diabetes and heart disease. In addition, vitamin D helps reduce the likelihood of developing the flu, according to a 2010 research published in the American Journal of Clinical Nutrition.


"Prior to the COVID-19 pandemic, studies have shown that vitamin D supplementation is beneficial for lowering the risk of acquiring acute viral infection and may improve outcomes in sepsis patients and critically ill patients."


De akkor nézzünk egy magyar tanulmányt is.

[link]


Ők a szerzők: Takács István dr.1 ■ Benkő Ilona dr.2 ■ Toldy Erzsébet dr.3

Wikonkál Norbert dr.4 ■ Szekeres László dr.5 ■ Bodolay Edit dr.6

Kiss Emese dr.7 ■ Jambrik Zoltán dr.8 ■ Szabó Boglárka dr.8

Merkely Béla dr.8 ■ Valkusz Zsuzsa dr.9 ■ Kovács Tibor dr.10

Szabó András dr.11 ■ Grigoreff Orsolya dr.1 ■ Nagy Zsolt dr.1

Demeter Judit dr.1 ■ Horváth Henrik Csaba dr.1

Bittner Nóra dr.12 ■ Várbíró Szabolcs dr.13 ■ Lakatos Péter dr.1


Nézzük, mit állapítottak meg:

"A D-vitamin-szint 37,5–50 nmol/l-ről 75–100

nmol/l-re történő emelése, a rendelkezésre álló adatok alapján, a csípőtáji törtések számát 26%-kal, az 1-es

típusú diabetes előfordulását 78%-kal, az összes daganat gyakoriságát 35%-kal, az influenzás megbetegedések számát 90%-kal csökkentené. Ez a teljes mortalitást

7–10%-kal mérsékelné, és az átlagélettartam két–három

évvel nőne [215]. Ezeket az adatokat Magyarországra

vetítve azt jelenti, hogy a teljes populáció D-vitaminpótlásának 15 milliárd forintos költségével szemben

az egészségügyi kiadások 250 milliárd forinttal csökkenének."



Tehát a kérdésre a válasz a tudományos tanulmányok alapján: igen, lehet erősíteni az immunrendszert, ennek fő oka, hogy télen mindenki D-vitamin hiányban szenved, aki nem pótolja.

2021. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Az oltottak is csak az immunrendszerukben bízhatnak! Hiszen az oltás az immunitast alakítja ki. :)
2021. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Semennyire sem valós.

Az immunrendszert nem lehet erősíteni, ha lehetne, azzal csak autoimmun betegségeket erősítenénk/váltanánk ki. Utána lehet olvasni magyarul és angolul is.

Vírusfertőzésnél lényegében az immunrendszer öli meg végül a testet. Egyre jobban bedurvul az immunválasz és ez öl.

Sőt, a poszt-COVID is micsoda? Mindenféle gyulladásos folyamat, amit az immunrendszer csinál ártatlan szövetekkel...


Mondjuk engem az oltástagadók "a saját immunrendszeremben bízom" c érve öl meg.

2021. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
A GYENGE immunrendszer kell erősíteni! Az erőset szinten tartani. Az erős immunrendszert minek erősíteni?
2021. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem az immunrendszered, akkor konkrétan mi véd meg?
2021. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Engem az orvostudomány védett meg mindig, nélküle konkrétan már 1 évesen meghaltam volna.
2021. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
– Igazad van – mondta a mester…
2021. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Nyilván máshogy működik egy alultáplált immunrendszere, mint egy választékosan étkező, sportoló emberé.

Akik ezt túltolják, azok pont ugyan olyan hülyék, mint akik azt hiszik, hogy minden oltatlan bele fog halni a covidba.

2021. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!