Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek mi a talasztalata a...

Kinek mi a talasztalata a harmadik Covid-oltás után?

Figyelt kérdés

Voltatok az oltás elott covidosok? Milyen oltast kaptatok? Hany evesek vagytok?


En tavaly bo egy eve voltam covidos enyhe tunetekkel. Mind harom oltasom Pfizer, az elso utan kicsit levert voltam, a masodik es a harmadik utan csak a karom fajt. Normalis, hogy ennyire nincs nalam oltasi reakcio?



2021. dec. 20. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem szokott lenni feltetlen. De attol is fugg, milyet kapsz. Elso astratol nagyon komoly hidegrazasom volt ket napig, harmadiknal semmi. Sokkal nyugodtabb vagyok.
2021. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Pfizer után csak fáradékonyság, az első 2 oltás Szputnyik volt, komoly vérnyomás ingadozás, gyengeség kb 3-3 hétig.
2021. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi hűhó, csak azért, hogy sorba állhassatok a negyedikért. XD
2021. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ajánlom,hogy vegye fel mindenki.
2021. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
#4 De nekem még az első kettő is hiányzik, mire a harmadikhoz érnfk, te már az ötödiken is túl leszel.
2021. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Utolsó hát ez az. Én is ezen gondolkoztam, hogy ha beadatom az elsőt egy év mire kb megkapom a harmadikat. Addigra a többiek...hát nem tudom hanyadikat veszik majd fel
2021. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Első kettő Astrazeneca,

Mert ugye ha az első az volt akkor a második már csakis az lehet mondták amikor időpontot foglaltam, de mire a második időpontra mentem már pedzegették a hírek, hogy mégis lehet keverni, ennek ellenére én mégsem kérhettem már másikat, de...


1. Astrazeneca:

Befájdult a beadás helye, mintha mondjuk egy kilincsbe vagy ajtó élének vágtam volna hozzá. Séta közben utána nagyon enyhe szédülés. Később fáradtság, éjszaka NAGYON ENYHE hidegrázás, TALÁN enyhe hőemelkedés, apró izzadás. Párom szerint egy pohár víz után máris kevésbé volt meleg a testem. Egyedül a beadás helyén az izomzsibbadás tartott napokig, kb 3-4 nap, a többi reakció másnapra eltűnt.


2. Astrazeneca:

Az előzőekben leírtak közül egyedül a beadás helyén az izom zsibbadás, de mindössze 1 napig.


3. ModeRNA:

Beadás helyén izomfájdalom, zsibbadás már aznap. Éjjel izzadós ENYHE reszketés, hidegrázás. Másnap egész napos, mintha izomlázam volna mindenhol, teljes testben, ami 3. napra elmúlt. (Igaz 2 nappal oltás előtt kemény edzésen vettem részt, ami miatt eleve volt izomlázam, de az oltás után olyan volt, mintha az újra felerősítette volna vagy konkrétan okozta)

A beadás helyén a zsibbadás a 3. napra múlt el.


4. oltás nem lesz.

2021. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
#7 Ennyi fáradozás után már igazán bemehetnél a negyedikért, hátha te leszel az egyik szerencsés, aki kipörgeti az aranylövést. Mindegy is, majd a lélegeztetőn meggondolod magad, mint mindne oltatlan.
2021. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8, én nem félek sem a vírusról sem az oltástól, de már én is ráuntam és nekem nem lesz negyedik.


Kb évtizedenként egyszer szoktam beteg lenni, az is max 3 napig szokott tartani.

2021. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!