Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Januárban felveszitek a...

Januárban felveszitek a negyedik oltást?

Figyelt kérdés

A Biontech vezérigazgatója bejelentette, hogy 3 oltás vajmi kevés a görbe lelapításához, a pándémia megfékezéséhez és a normálishoz visszatéréshez. Nagyon messze vagyunk a 95%-os hatásfoktól.


Ti mentek január-február környékén a negyedikért? Biztos szerveznek egy egyhónapos akcióhetet a soron kívüli felvételhez. Ên személynszerint kicsit aggódom, mert eddig egyet sem adtak be, és már elkaptam, de a longposztkovid még lélegeztetőre tehet. :c


Forrás:

[link]



2021. dec. 21. 12:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogom felvenni.


Ha 2-3 nem volt elég belőle, akkor a negyedik sem fog már működni. Sokáig hittem az oltások hatékonyságában. Múlt idő.

Mostmár az immunrendszeremben hiszek, 23 évesen nagy eséllyel nem ebbe fogok belehalni negyedik oltás ide vagy oda.

2021. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Még a másodikat sem vettem fel. Kártya megvan innentől mit bohóckodjak?
2021. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

2: Azt mondják, hogy akik nem vették fel a soronkövetkező oltást, azoknak le fog járni a kártyán levő QR kód alatt egyértelműen, feketén-fehéren kimutatható védettség érvényessége.

Magyarul: ahol csak fel kell mutatni a kártyát, oda mindenhova bemehetsz, ahol viszont arra is veszik a fáradságot, hogy bescanneljék a QR kódot, ott annak láttán tuti, hogy kötelesek lesznek (elvileg) megtagadni tőled a beléptetést, merthogy időközben tuti lejárt már így a kártyád érvényessége.

2021. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
naaah, novemberben vettem fel a harmadikat, ne már, hát dehogyis!
2021. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

3 vagyok. 3 Pfizert felvettem. 4.-et egyelőre önként biztosan nem veszek fel. Akkor fogom felvenni a 4.,et ha:

1.) Garantált, hogy az is Pfizer (esetleg Moderna) lehet. Más oltást nem. Semmi esetre sem.

2.) Azt is akkor veszem fel, ha törvénybe iktatják, hogy 3 Pfizer már nem elég, kötelesek az éttermek/kávézók a QR kódot is scannelni minden alkalommal (tény, hogy nekem mióta megvan, a törzshelyemen, ahol ismernek, első alkalommal kérték, azóta nem. )

2021. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

3

És hol nézik azt? Ja, hogy sehol. Azt nézik, hogy van-e, vagyis most már azt sem. Amikor kérték akkor is csak ránéztek hogy van-e.

2021. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Még az elsőt se! A régi bölcsességek valóban bölcsességek voltak, csak ma már sokan elfelejtették ezeket. Van egy olyan, hogy Ha a kisujjadat nyújtod, az egész karod kell. 4-nél se fognak békén hagyni, 6-10-20 oltás kell majd. És a kisgyereknek, csecsemőnek is. Ha egy üzlet egyszer beindul, nem hagyják abba. Ennyit akartam mondani, köszönöm!
2021. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Egyet sem vettem fel, nem most fogom elkezdeni. Most is rengeteg oltott beteg, semmit nem ér az oltás. Ha eddig nem kaptam el, akkor nem lehet olyan para ez a vírus számomra. 🥱
2021. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az oltásból, a kártyából, a kártyára nyomtatott QR kódból (hű de futurisztikusak vagyunk, tiszta ultramodern), az EESZT-ből is valakinek oltári haszna lett...


Amúgy szerintem ma már meglehetősen háromfelé szakadt lett a társadalom: van, aki oltáspárti, van, aki oltástagadó, de élni - bulizni, kávézózni, cukrászdázni, éttermezni - akar, urambocsá külföldre akar járni, és ezért rákényszerül, és van, aki akármit ajánlasz neki (hacsak nem milliárdokat, de annyit egyetlen politikus sem fog, pláne nem a hazaiak), akkor sem fogja magát beoltatni.

2021. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Ja meg amúgy az elején még csak az öregekre volt veszélyes, mostmar mindenkire is. Lassan az anyaméhből is covidosan és halálos betegként jössz ki… Undorito hogy a gyerekeket is belerangattak ebbe az oltasdi témába.
2021. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!