Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért tekintenek úgy a KOVID-r...

Miért tekintenek úgy a KOVID-ra, hogy egyenlő a biztos halállal?

Figyelt kérdés
Holott nem mindenki hal bele, aki elkapja. Sőt.
2021. dec. 22. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindenki hal bele, de ezt nem tudhatod amikor melyaltatasban tesznek es rakapcsolnak a lelegezteto gepre. Mindig lutri, hogy ki fog felkelni az ebresztesnel!!!
2021. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
A média folyamatos és szándékos félelemkeltése miatt! Sajnos sokan feltétel nélkül elhiszik az ott elhangzottakat! Nekem is van ilyen ismerősöm
2021. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki megnyekken tőle, van, aki nem. Én csak félig krepáltam be.

82 éves ismerős körül volt vagy 5 covidos, még csak el se tüsszentette magát.

Nem vagyunk egyformák.

2021. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Én apum esetén tekintek rá biztos halálként, bár mivel 3x oltott, nála sem. COPD-s, láncdohányos, alkoholista (bár "csak" sört iszik), eléggé egészségtelenül él.


A magam esetében nem szeretnék 2 hét nagyon erős rosszullétet. Nem szeretnék szívkárosodást, hegesedett tüdőt.

Nálam a náthák is elhúzódnak és autoimmun folyamatokat vonnak maguk után, rendszeresen köhögök több hétig és nem teljesen szárazon.


Miből gondolod, hogy csak a halál az, amitől félünk a korona kapcsán????

2021. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon kevesen tekintenek a covidra úgy hogy egyenlő a biztos halállal. Van a big pharma lobbi akiknek a tulajdonosai ugyanazok a befektetői csoportok akinek tulajdonában vannak a média társaságok. Blackrock, vanguard stb... És vannak az online térben levő full elmebetegek akik ingyen hirdetik az igét, mint valami elvakult vallás fanatikusok. WHO legnagyobb támogatói szintén érdekeltek a hisztéria fenntartásában.
2021. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sose tekintettem úgy rá.

1-2% halálozást hozott ki a statisztika már akkor is, de a kórházba kerülésre nagyobb esély van, most kb 6% körül van a cdc adatok alapján.


Mondjuk ez lehet nem tűnik soknak elsőre, de egy nagyobb családnál, ahol nagyszülők és azok testvérei is élnek simán összejön 10 fő, aki rizikós és ott 6%-ból lesz 60%, hogy egyikük bekerüljön.

2021. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Na itt miért lettem 0-ra pontozva?
2021. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sándor G ***** válasza:
89%

Azért mert h ü ly é k hozzá, a Tv2-diplomások, csak a Tv-böl tájékozodnak,.

Nekik a nyálkahártya immunitás, a cellurális, és humorális immunitás, a fertőzésen átesés, sem mond semmit,.

2021. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!