Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy mostanság...

Miért van az hogy mostanság az oltatlanok/oltást nem kérők szinte szabadságharcosként tekintenek magukra? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja tökre elfelejtettem a témát is, de most munkahelyen, és egyéb platformokon újra felrepült a téma, és olyanokat olvasgatok, hogy én aki felvettem "hülye vagyok, birka, agymosott, na meg persze droid lesz belőlem, meg halott, meg nem leszek gyerekem stb" csak az a jó akinek majd aZiMMunreNDszere kivédi a bajt, és a többi :D én vagyok lemaradva, vagy mióta lett menőbb egyik, vagy másik fél döntése? Én úgy döntöttem, hogy beoltatom magam még az elején megkaptam, a családtagjaim nagyrésze is élünk-virulunk senkit nem bántunk, de másik oldalról meg kapom a savat, hogy azért mert... Ennyire bezombult az emberek agya a járványtól, vagy ez is valami új vírus?

2021. szept. 7. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/172 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert ők egy kísérletben vesznek részt, a delta-variáns kontroll csoportját képzik jelenleg! Így derül ki hogy mennyire veszélyes korcsoport és betegség szerint.
2021. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/172 anonim ***** válasza:
35%
Hát elve a zavarodott lelkűek nem oltatták magukat, szóval csodát ne várj tőlük.
2021. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/172 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert azt hiszik a hülyébbek, hogy több tízmillió embernek beadnak valami olyat, ami olyan mint az oroszrulett. Sajnos sokak még mindig hisznek az összeesküvésekben, meg a Gödény féle áltudományos verebeknek, akit még az orvosok is kidobtak maguk közül. Tipikus laposföldhívők sajnos, de hát természetes kiválasztódást erősítik ezzel. Ha meg téged szidnak meg ócsárolnak ezért, csak nevess rajtuk többet úgy sem érnek még idegesebbek lesznek tőle hidd el :D
2021. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/172 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, én pont fordìtva làtom ezt, sok hülye büszke magàra hogy beoltatta magàt.
2021. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/172 anonim ***** válasza:
36%

Én folyamatosan azt látom hónapok óta, hogy vergődnek az oltatlanok.


Egyéni döntés, tudta mindenki hogy milyen hátrányokkal jár ha nem oltat valaki (pl utazás), ennek ellenére állandóan megy a nyekergés részükről.


Rettentő unalmasak, alapból az egész pandémia unalmas már, de az oltatlanok puffogása a jogaikról a csúcsa mindennek.

2021. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/172 A kérdező kommentje:
#4 Na látod pont erről beszélek én a leírásomban kiírtam, hogy "nem bántok" senkit, és hogy alapból se az én sorom eldönteni más dolgát erre minden oltottat lehülyézel. Akkor ezekszerint helytálló volt csak a kérdésem ismételten.
2021. szept. 7. 09:28
 7/172 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos amúgy tényleg nagyon sokan hisznek a kóklereknek, és az összeesküvéseknek ezt én is észleltem. Ez borzasztó káros amúgy, mert ilyen "szektás" feelingje van sajnos, és az emberek agyát átmossák még jobban.
2021. szept. 7. 09:29
 8/172 anonim ***** válasza:
37%
Én megyek majd a 3. oltásra is mert még január elején kaptam az elsőt.. és egyes ismerőseim úgy néznek rám mintha ufó lennék… h “te nem vagy normális stb “.. persze közben közöllük 2 kórházba kerültek a vírus miatt (egyik se volt beoltva )
2021. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/172 A kérdező kommentje:
#5 Igen hasonlóról beszélek, de az még 1 dolog mikort puffognak engem az zavar főképp mikor orrba-szájba szidnak engem akár ismeretlenül, csak mert a "Te beoltattad magad" kérdésre igennel felelek. Minimum úgy érzékeli 1-2 oltatlan, mintha arra feleltem volna, hogy "Te megölted a családom?" lenne az igazi kérdés. Engem ez zavar/bánt leginkább.
2021. szept. 7. 09:30
 10/172 A kérdező kommentje:
#8 Mondjuk a 3. oltásról sok mindent nem tudok, én talán huhh miután bejött az oltás 1-2 hónapra rá kaptam 2 oroszt, és kutyabajom se volt, és sincs azóta. De 3.-ra nem tervezek még menni, mert az oroszról nem hallottam azt hogy kéne, elvileg elég jól sikerült a tübbi oltáshoz képest az orosz. De lehet én tudom rosszul.
2021. szept. 7. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!