Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idővel ki fog derülni hogy...

Idővel ki fog derülni hogy valóban védett e az oltás vagy nem?

Figyelt kérdés
Most ilyet is lehet hallani és olyat is.. mi az igazság? ki fog derülni?
2021. dec. 23. 17:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
16%
Persze, eltusoljak :D Ne égesd már magad haver
2021. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
7. Én kinyitottam a biosz könyvet, ilyeneket látok: természetes szelekció, természetes immunitás... Tiédben is benne vannak ezek?
2021. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
5%
Akkor talán az oltásoknál is nyisd ki!
2021. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
23 kinyitottam. Mit keressek pontosan?
2021. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
19%
Talán ott, hogy az oltás stimulálja az immunrendszert, nem pedig károsítja, és emberek százmillióinak életét menti meg évtizedek óta. Köztük a tiedet is. A természetes immunitás nem alakul ki kellő gyorsasággal olyan kórokozókkal szemben, amivel még nem találkoztunk, márpedig a covid19 vírusa ilyen. Így irtották influenzával az indiánokat. És mivel nem nátháról, hanem halálos betegségről van szó, nem hagyhatjuk magára a szervezetet, hogy majd fertőzés után immunizálódik, mert eközben tízezrek belehalnak. Ugye nem gondolod, hogy a világ összes virológusa és immunológusa hülye, te meg eljutottál már a 8.-os biológiakönyvig?
2021. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%

25 halálos betegségről van szó? Hol? Miért hazudozol? Az emberek nagyon kis része hal meg, illetve ök is olyan egészségi állapotban vannak, hogy akár egy nátha is elvihetné őket. Én is voltam covidos, nem haltam meg ebben a te halálos betegségedben. Hogy lehet ez?


Jaja, az indiánok is tökre kihaltak.


A világ összes immunológusa biztosan nem támogatja ezt az oltást, megint hazudsz. Számtalan orvos, tudományos szakember beleállt ebbe a ti is hisztériátokba, mert látom a természetes szelekció megértése még mindig nem jó barát. Ha valami gondod van ezzel, tán Istennel vitasd meg.

2021. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

14 ezres többlethalálozás volt novemberig. Azok az emberek nem haltak volna meg maguktól. A halálos betegség nem azt jelenti, hogy kötelező belehalni. Nagyon kis résznek se kell meghalni, az is milliós nagyságrend, országos szinten pedig többtízezer, ha meg lehet előzni. Makkegészséges, életerős korú emberek is belehaltak minden előzmény nélkül. Az orvos az nem kutató, a magánvéleményét mondja, nem a tudományt, oltásellenességet egyetemi tankönyvekből, konferenciákból nem tanult, és garantáltan törpe kisebbségben van, de magyar virológus szakembert nem tudsz mondani, aki oltásellenes. A politikai kalandor választási pénzlenyúló Gődényt se sorold a szakemberek közé.

Az indiánok pedig tökre kihaltak, mutatóba maradt belőlük, képzeld, nemcsak emiatt, de ez is hozzájárult a népirtáshoz.

2021. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

27 mennyivel csökkent az emberiség létszáma az elmúlt két évben? Tök jó ez a mindenkit mentsük meg, csak lassan nem férünk el a bolygón. Ezen gondolkodjál szerintem. Egészséges ember meg nem halt meg covidban, aki egészségesnek TÜNT, és meghalt, annak meg nyilván oka volt.


Az, hogy te az életedet olyan emberekre bízod, akinek anyagi érdeke, hogy téged meggyőzőn, miközben mindenki mást sarlatánozol, az eléggé számalmas, viszont a te dolgod, nem kéne Jehova tanujaként hirdetni, mert másokat baromira nem érdekel.

2021. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jön ide az emberiség? Azért haljanak meg emberek covidban, hogy a halálukkal gondoskodjanak a túlnépesedés elleni harcról? Teljesen össze nem függő dolgokat összekeversz!

"Egészséges ember még nem halt meg covidan" - na attól, hogy te, Kis Bélus biztonsági őr vagy Nagy Jucus bérszámfejtő ezt idelököd, attól még az nem lesz igaz. Ez az állításod pont annyi jelentőséget hordoz, mintha ide se írtad volna. Majd ha ezt a témával foglalkozó szakképzett kutatók mondják, akkor majd elhiszem. De ha véletlenül mindnek valami rejtett betegsége lett volna, ők akkor is a covid miatt haltak volna meg, előtte pedig vígan éltek a (mellesleg nemlétező) rejtett betegségükkel.

Az, hogy embereknek anyagi előnyük származik bármiből, így a gyógyszergyártásból is, az meglehetősen természetes. Mivel senki nem tud napfényt enni, mindenki pénzért fogja a munkáját végezni. A gyógyszerkutatókon kívül még elég sok mindenkire rábízom az életemet, mint például a körzeti orvosom, ha antibiotikumot vagy beutalót kell íratni, a radiológus, ha leletet kell értékelni, az élelmiszeripari dolgozó, ha a kajámat kell megtermelni, a villanyszerelő, ha a konnektoromat kell megszerelni, a villamosvezető, ha nem akarok gyalogolni, a rendőr, ha biztonságban akarok részt venni egy tüntetésen - és valahogy egyiktől se sajnáltam a pénzét, a világ már csak így működik, hogy mindenki végzi a szakképzettsége szerinti munkát. Az, hogy pénzt kap érte, nem teszi értéktelenné vagy közveszélyessé. A döntésemet nem az ő pénzükért, hanem a saját, iskolai tanulmányaimmal megalapozott tájékozódásom alapján hozom meg. Vagyis hogy az oltóanyag bejuttat egy szaporodásra képtelen vírusrészecskét, ami ellenanyag-termelésre készteti a szervezetet, hogy mire ténylegesen találkozik a vírussal, az addigra már kész legyen, ne akkor kelljen nekiállni legyártani. A Jehova megint nem tudom, hogy jön ide, érvek híján személyeskedéssel belém akartál rúgni, de nem talált, a Jehovákról pont ugyanaz a véleményem, mint neked.

És végül: Nagyon nem úgy néz ki, hogy másokat baromian nem érdekel, téged kifejezetten roppantmód érdekel, nem jönnél ide ehhez a kérdéshez és nem válaszolgatnál nekem, ha nem érdekelne. De hajrá: fejezd ki látványos távolmaradásoddal, hogy mennyire nem érdekel. Fel nem dobott labdát nem tudok visszaütni!

2021. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%

Úgy jön ide, hogy képes vagy 5 millió elhunyt miatt itt hisztizni, a veled egyet nem értö embertársaid idejét ezzel a vekengéssel elcseszni.

Az emberek meghalnak, van ez így, gondolom nem 5 éves vagy már. Problem?

Van egy hivatalos lista a covid halottakról, ahol jegyzik, hogy ki milyen alap betegséggel rendelkezett. Mutassál már ott makk egészséges embereket. Attól, hogy valakinek nincs halál fej rajzolva a seggére, még nem jelenti azt, hogy makk egészséges. Az emberek jelentős része meg se érzi a covidot, javaslom ott benchmarkoljál, mivel a látszat megoldásaid és a végtelenül nagynak gondolt tudásod nem igazán hozott neked nyugalmat, ahogy látom. Innentől meg beszélhetsz kihalt indiánokrol, egészséges betegekröl... Ki szeretné követni a példád? A választ sejted remélem

2021. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!