Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki oltatlan és soha nem volt covidos?

Figyelt kérdés
Merkely mindenkit azzal riogatott, hogy december végéig mindenki el fogja kapni.
2021. dec. 27. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Jelen!
Ilyen nem létezik, mindenki átesett már tünetmentesen a fertőzésen!
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak a szándékos riogatás megy, nagyon sokan vannak aki egyáltalán nem fogékonyak rá!
2021. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Oltatlan vok és nem kaptam sose el, nem is fogom. Halálos vírus,futnak 3x oltatni Xdd
2021. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok. Lehet hogy voltam, de nem tudok róla, mert akkor annyira gyenge volt. Viszont lehetőségem lett volna lenni, mert sokszor voltam olyan társaságban, ahol a társaság egy vagy több tagja igazoltan covidos volt.
2021. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Decembe végéig van még 4 nap úgyhogy reménykedek hogy még elkapom :DDD
2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég voltam beteg 3 év óta először. Csináltunk tesztet, nem volt antitestem. Elvileg nem voltam covidos.
2021. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én elkaptam decemberben oltatlanul, na és? Örülök neki, mert most már végre tudom, hogy van természetes védettségem. Még egy ok, hogy ne kérjem az oltást.
2021. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még van 2 nap gyerekek, ne kiabáljátok el.
2021. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!