Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a probléma? Nyáron előfordu...

Mi a probléma? Nyáron előfordult, hogy tisztán ittam 2 dl vodkát es másnap semmi bajom nem volt, aztán októberben mikor ittam 3 felest utána egy hétig feküdtem aludtam az ágyban kis megszakításokkal.

Figyelt kérdés
Következő bulinál fröccsöt ittam ami bort es szódát takar másnap nincs baj. Következő buli megint 2 feles megint egy hét alvás egyszerűen nem tudom mi a probléma a szervezetemmel, hogy ilyen kevés italtól egy hétig alszom.

2021. dec. 30. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"ismerd meg önmagad" szól az ógörög mondás. A mérgező acetaldehidre fokozottan reagálsz, kárhoztasd az őseidet.
2021. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na hát nagyszüleim is olyan pancsolt felest gyártottak, hogy 1 hétig megfeküdt tőle az ember...
2021. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert elég nagy különbség van töményitalok között. Metil-alkohol tartalom, vodkánál miből készült, mennyiszer lett lefőzve stb...
2021. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Na, az van, hogy ez egy betegség!

Tanultuk jogi egyetemen!

Akinek ilyen betegsége van es nem tudott rola es igy kovet el buncselekmenyt, ilyen allapotban, akkor az nem beszamithato, nem buntetheto. De csak egy, a legelso alkalommal nyilvan.

Szerintem neked lehet, hogy ez a betegséged van. Kérdezd meg a hazi orvosod, mi a teendő.

A betegség neve: ... Buntetojogbol tanultuk, de most nem jut eszembe...

Meg kriminologiabol. Meg tudod nezni a jogi egyetem konyvtaraban ezekben a tankonyvekben.

2021. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Kvalitatív patológiás részegség.

Az előző válaszoló vagyok.


[link]

2021. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Vagy ez.


[link]


Előző válaszoló vagyok.

2021. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod!

Igazából én csak alszom és gyenge vagyok nincsenek ilyen kitöréseim semmi ilyen cselekedet nem jut eszembe csak rettentő fáradt vagyok és alszom.Esetleg olyan fordult elő, hogy valamit elképzeltem, hogy ott van de nem volt ott csak ennyi a hallucinációm.

2021. dec. 30. 14:29
 8/12 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok és igazából csak az bosszant, hogy egy korty semmit nem ihatok a buliba, mert utána itthon alszom egy hétig.
2021. dec. 30. 14:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Esetleg azt nem tudod, hogy ez mitől alakulhatott ki, mert mint mondtam nyáron semmi bajom nem volt?
2021. dec. 30. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

A felesektol van csakbajod, ugy latom. Csak azt nem ihatsz. De majd elvalik!

A pszichiater megmondja ,mitol van.

2021. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!