Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi ha nem covid? Csúnya...

Ez mi ha nem covid? Csúnya köhögés de két gyorsteszt negatív?

Figyelt kérdés

Minden lélegzetvételkor 1-2 köhögés, már jön fel néha véres váladék is, fáj a mellkasom mint a fene. Háziorvosomat persze nem érem el, telefon ki se csörög, e-mailekre nem válaszol. 37/F


Patikában vettem két gyorstesztet is 12 ezerért, mind2 negatív. Pedig koppon vagyok anyagilag. Ötlet? Kamillás inhalálást csinálok, szúr a tüdőm mint a fene, mikor belélegzem :/



2021. dec. 31. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

12 ezres gyorsteszt helyett 13 ezerért pcr-t kellett volna csináltatni.


Hívd fel a háziorvosi ügyeletet!

2021. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hívd fel a mentőket, nem kell egyből kihívni őket, ők telefonon is tudnak segíteni, javasolni dolgokat. Már én is többször csináltam ezt.
2021. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha véres váladék jön fel, akkor az könnyen lehet egy csúnya tüdőgyulladás is, azt pedig nem csak a covid tud okozni. A helyedben mihamarabb felkeresnék egy orvost.
2021. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ja, rögtön koronás vagy, másra nem is gondolsz. Ezer és egyféle betegség létezik, covidon kívül is.
2021. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ragaszkodj a kovidodhoz! Ne hagyd magad átverni a korrupt, laposföldes gyorsteszt gyártók által! Neked is ugyanúgy jár a kovid, mint bárki másnak! Fordulj a miniszterelnök úrhoz!

Ennyit a viccről. Ti tényleg ennyire hülyék vagytok, már bocs, hogy már más felsőlégúti betegség nem is létezik, csak a kovid?

Ezt az egészet nem lehetett volna végig vinni ilyen buta emberek segítsége nélkül.

2021. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kovid okozhat ilyet tüdőembolia és sürgősségi vagy ügyeletre kell menni.
2021. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőgyulladás gyanús. Házi orvossal konzultálj. Ha nem tudsz de rosszabb lesz a helyzet, akkor kórház. Ha tudsz, akkor nézegess véroxigén szintet, életet menthet.
2021. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!