Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha negatív lett az antitest...

Ha negatív lett az antitest tesztem, attól még lehettem valamikor covidos?

Figyelt kérdés
Kb fél éve valamikor szerintem covidos voltam, furcsán éreztem magam de nem estem ágynak csak az átlagosnál kicsit rosszabb volt a közérzetem, meg nem nagyon éreztem szagokat, habár nem csináltam akkor tesztet, de van olyan manapság aki még nem kapta volna el? Szóval 1 hónapja csináltattam kíváncsiságból antitestet, és ugyan mennyiséget nem kértem hogy mérjenek, de negatív lett az eredmény. Van olyan akinek gyógyulás után visszaesik 0-ra az ellenanyaga?

2021. dec. 31. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Pedig a mennyiség a lényeg. Fél év alatt közel sem esik 0ra ha beteg voltál. Ha a "negatív" az kifejezetten 0át jelent, akkor nem voltál covidos.
2021. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, van olyan, aki még nem kapta el. Mi is most kaptuk el először és sajnos nem volt kérdéses, hogy ez az. Szerintem egyáltalán nem keverhető össze indluenzaval vagy megfázással. Itt kb.a semmiből jön az, hogy be van gyulladva a tüdőd, ha peches vagy.
2021. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sem voltam még covidos.
2021. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fél évig még simán kitart a természetes immunitás ha valaki átesett rajta. Tehát nem voltál kovidos, akkor lennének antitestjeid.
2021. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan 0,0 volt? Én a vélt covid után 16 hónappal nézettem(nem amiatt, hanem, hogy utána volt-e esetleg tünetmentesen.) 0,3 volt, de ahol nézték, ott 10fölött már +. Családban biztos covid után 8 hónappal 3 volt.
2021. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi volt konkretan, az a mezo ures volt, 15 ezres full tesztet akartam de az apolo vagy aki csinalja lebeszelt, mast ajanlott ami csak 10k , akkor nem nagyon ertettem de ok, kesobb derult ki hogy azert 10 es nem 15 mert nem olyan reszletes, mind1 nem pocsekolok erre tobb penzt hogy meg egyre befizessek :D annyit irtak hogy negativ
2021. dec. 31. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan 1 év után lett 315.
2021. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg tudod nézni az eredményed az EESZT-be.

[link]

Ellátások--> betegdokumentumok --> keresés a dátum között.



Egyébként olvastam itt olyat, hogy egy pozitívan Civódós házaspárnál fél évre rá a férjnek 600 lett, a feleségnek meg 0 az eredménye.

A szervezet nem termel hosszabb ideig antitesteket. Ha mindenből megmaradnának az antitestjeink akkor influenzások se lennénk.

2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem is hülyeség hogy állandóan bennünk kellene lenni, felesleges energiapazarlás a szervezet részéről. Elég akkor ha belénk kerül újra termelni, elvégre az izmokat is lebontja a szervezet ha nem edzünk, mert felesleges energiapazarlás
2022. jan. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!