Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik ha magas antitestr...

Mi történik ha magas antitestre oltakozok?

Figyelt kérdés
Nem rég, pontosabban 1 hónapja estem át a covidon, laza tünetekel mint pl. orrfolyás, torokfájás, enyhe köhögés íz és szaglás vesztés. Szeretnék majd antitest tesztet csináltatni, hogy lássam védett vagyok-e. Viszont mivel szeretnék ÖTT lenni ezért valószínüleg kötelező lesz beoltanom magam.

2021. dec. 26. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha magas az antitestjeid szintje az ugyanolyan mintha be lennél oltva, tehát ha erről viszel igazolást, el kezdhetel bármilyen olyan képzést ami oltáshoz kötött.


Egyébként heves oltási reakcióra számíthatsz.

2021. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmi
2021. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Ha átestél a covidon.

Nehogy beoltasd Magad, mert méreg van az inekcióban!!!!

2021. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem kontraindikációja az oltásnak.
2021. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha teszteltek Covid alatt, akkor kapsz védettségi kártyát is 6 hónaposat, akkor a antiteszt teszt is felesleges.

De egyébként elkell fogadniuk..

2021. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Mi lenne?
2021. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Semmi sem fog történni. Pontosabban de. Az oltásellenesekben egy világ fog összeomlani, hogy az óvodas szintű elméeteik megdőlnek a tudomány oltárán
2021. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Az egyes kommentem miért kellett lepontozni?


Semmi olyat nem írtam. Ha magas az antitestek száma minek oltatná be magát? Az oltás is csak az antitestek számát növeli a szervezetben.


Ha pedig túl magas akkor lehet arra számítani, hogy nem csak a karod fog fájni oltás után, hanem lázas is leszel.

2021. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A kovidszektának van külön lepontozó kovidkommandója is, ne aggaszd magad miatta! :D
2021. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

#8


Mert ez hülyeség: "Egyébként heves oltási reakcióra számíthatsz."

2021. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!