Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is bízik benne, hogy az...

Más is bízik benne, hogy az omikron variáns után végre megszűnik a koronavírus, és minden visszatér a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés

Vagyis megszűnnek a korlátozások, mint maszkhasználat zárt terekben, kiutazási korlátozások.

Ezek mellett szükség lenne az oltásokra, mert egészségügyben levő ismerőseim is mondták, hogy lélegeztetőgépre többnyire be nem oltott emberek kerülnek. Semmibe nem kerülne, csak oltakozni kéne, mint ahogyan általános iskolában is beoltottak minket, elsőben, ill. később hepatits-B ellen, ill. kb. 10 éve H1N1 ellen. Tegyük félre a politikát is, betegségről van szó.



2022. jan. 3. 00:23
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
69 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem bízom benne. Nem azért mert nem szeretném, hanem mert tudom, hogy ennek soha nem lesz vége.


Amíg dogmák irányítják a világunkat addig itt nem lesz béke. Lehet lepontozni vagy lekonteózni, de amit most tapasztalunk az csak a kezdet.

Ez háborúig fog fajulni és az emberek kiírtják majd a saját fajukat.

2022. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem szűnik meg, mert hatalmas bevétel a gyógyszermaffiának és az orvosbűnözőknek, és hatalmas bevétel adó formájában az államnak.
2022. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem szűnik meg, megtanulunk vele együtt élni. Oltani már nem fognak, mert nem bírja majd el a szervezet.
2022. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
"Megszűnni" amúgy se nagyon tud, de hogy a régi kerékvágást nem az omikron hozza el, az hótziher. A negyedik hullám az oltalanok hulláma volt. Az elkövetkezendő vagy már éppen felfelé ívelő ötödik igen csak vegyes lesz, az omikron ellen nem ér túl sokat az oltás.
2022. jan. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
Abszolút hidegen hagy.
2022. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
A jávány fizikailag meg fog szűnni, de amivel hatalmas üzlet és szuper ürügy a korlátozásokra, ezért a politikusok nem fogják hagyni. Tovább fogják kényszeríteni az oltást a korlázotásokat, mert ha nem engedelmeskedsz, akkor visszajön a mumus és elvisz. Szóval a járványnak vége lesz az omikronnal, de a korlátozásoknak és a diszkriminációnak nem.
2022. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
2022. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon bízom benne, hogy a 2. hullámban hozott korlátozásokat újra bevezetik az 5. vagy f@sz tudja hányadik hullámban, ami következik. Ingyenes parkolás, feleannyi munka a melóhelyemen, háziorvos bebújva az odujába, csak telón elérhető, osztja kérdés nélkül a táppénzes igazolást, majomfejű vállalkozópatkány szintén homeoffice-ban, színét se látjuk, szabadrablás... 🤗
2022. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem előfordulhat, hogy már nem lesz olyan durva a COVID, hiszen minden járvány csillapodik így vagy úgy. Vagy valami ilyesmi.


Azonban én semmi szín alatt nem szeretnék visszatérni a régi "élet"-hez.



Nagyon örülök, hogy valamennyire általánosabbá vált a home office, számtalan előnye van (jó, persze nem a 100% ho-nak azért).

A távoktatás is szuperül tud működni bizonyos képzések esetében, cserében borzalmasan nagy segítség egy munka után tanuló embernek.

A némileg lassabb élet nekem életmentő volt és többek között a korán kelést se vágyom vissza.


Népszerűtlen leszek, de a maszkot is imádom. Egész egyszerűen fele, harmada annyiszor vagyok beteg és akkor is enyhébben és valamivel kisebb az esélye az elhúzódó hurutos köhögésnek, mint szövődménynek.

2022. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

"Ezek mellett szükség lenne az oltásokra, mert egészségügyben levő ismerőseim is mondták, hogy lélegeztetőgépre többnyire be nem oltott emberek kerülnek. "


Én eddig részig abban bíztam hogy a kérdés nem provokáció.

2022. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!