Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezhet hogy a kórházakban...

Létezhet hogy a kórházakban ilyen arányok vannak, hogy 31 betegből csak 4 oltatlan, ha igen akkor teljesen hatástalan az oltás?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 3. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Rtl klub bejutott a covidosztályra. 2 ember volt lélegeztetőn. Rtl szerint a többségük oltatlan!
2022. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Teljes mellszélességgel oltáspárti vagyok, így mondom: simàn lehet!


Gondolj bele, ha idősebb a beteg, simán 10-11-12 hónapja kapta az oltást, semmi hatása nincs már.


Kb 5 hónapja nyomják, hogy oltakozz a 3.-kal, lassan a 4. Aktuális annak akit sorban elsőként oltottak.


Viszont ha megnézed, én nulla 3x oltottat látok a listán, miközben átlagban minden 3. magyar 3x oltott.

Azert ez elmond valamit…


Több mint egy éve oltanak már, lassan a csak 2 oltásosak egyenlőek lesznek a 0 oltással védelem szempontjából.

2022. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

A 2 X Sinopharm még egészséges ÉS fiatal embereknél is olyan 4-5, max 6 hónap múlva, mint a semmi. Ha az emberre valamelyik nem igaz, akkor 2-3 hónap múlva már semmit se ér.


Legalábbis nekem ilyesmi a benyomásom.


A cikkbe gyorsan belenézve sok Sinopharm-ost láttam.

2022. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

#3:

Ez tűnt fel nekem is. Sino feltűnően sok van.

Közben pl Sputnikot nem látok, pedig az oroszt és a kínait is kb 1-1 millió ember kapta meg…

2022. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

2: Teljesen jogos észrevétel.

Én is úgy értelmezem, hogy épp azt bizonyítja ez a kép, hogy hatásos az oltás. (Csak épp 4-6 hónap alatt veszít a hatékonyságaból, ezért fontos az emlékeztető)

De! Elég kis merítés. Manipulálni is lehet bármilyen fotót. Minden hírt érdemes fenntartással kezelni.

2022. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

4


Sok idős kapta, náluk nem annyira hatékony. Plusz ők kapták elsők között = régen kapták.

Ezen kívül nekem is alig lett tőle antitestem, kb 3,5-4 hónap után védtelennek számítottam (fiatal vagyok, de nem egészséges).

2022. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Igazad van, mindent lehet manipulálni, mégsem gondolom manipuláltnak.

Eddig is sejthető volt, hogy a kormány azért nem oszt meg hivatalos adatokat, mert az rájuk nézve kínos eredményt adna. Sokszor sejtettük, hogy a kínaival kapcsolatban…


Az eddigi kommunikációból látszik, hogy ami a kormánynak pozitív, azt azonnal nagy dobra verik.


Afelől pedig ne legyen kétségünk, hogy van-e oltási adat a betegekről… Nyáron bekerültem a baleseti ambulanciára, a betegfelvételnél 5 percen át elemezte, hogy mikor milyen oltást kaptam, hol, hogyan.


Az sem érdekelt volna senkit, ha a kezem a hátamba van állítva, a lényeg az oltásom, az ambuláns lap is ennek ecsetelésével indul, sorokon át, majd az 5.-6. sorban hogy eltörtem a kezem 😀

2022. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Azért nézzük meg ápoló szemmel ezt a táblázatot. Ami elsőre feltűnő, hogy az oltottak között van olyan, aki pépes ételt kap. Átlagban a nagyon idősek kapnak pépes ételt. Plusz, ha ki van írva az étkezés, akkor jó esetben nincsenek lélegeztetve, csak kórházban vannak pozitív teszttel, de korántsem biztos, hogy a Covid miatt.

Üdv: egy szakápoló

2022. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Ők vannak a sima szobákban. Az oltatlanok meg a gépeken...
2022. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Igazából, ha az összes ember oltott lenne aki meghal, a válasz akkor is az lenne, az oltás működik mert mi lett volna ha nem lettek volna oltva.
2022. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!