Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyre több oltott ismerősöm...

Egyre több oltott ismerősöm beteg?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy-két hétben az oltott ismerőseim többsége beteg. Nem enyhén mint ahogy a media mondja, hogy nem olyan súlyos a betegség lefolyása, mint az oltatlanoknál. Akik oltottak azok kb 2 hétig betegek voltak tünetekkel. Az oltatlan ismerősrimen 3 nap alatt átment gyengébb tünetekkel. Ti is tapasztaltatok ilyet?
2022. jan. 10. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Hany oltast kaptak, es mikor?


Amugy nem tapasztalok ilyet

2022. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsére nem tapasztaltam ilyet. A környezetemben, család, barátok, ismerősök, munkatársak, senki sem beteg. Még enyhén sem. Le is kopogom. Családban volt pár hete megfázásos "betegség". Hármunkon is kijött. De két napig tartott :D Se láz, semmi, csak gyakori orrfújás. Csináltattunk tesztet is, negatív lett.

Távolabbi ismerősi körben, akiről hallottam, hogy kórházban kötöttek ki, vagy sajnos van, aki meg is halt, azok közül senki sem volt beoltva. Volt köztünk fiatalabb, idősebb is.

2022. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: mindenkinek minimum 2 oltása van.
2022. jan. 10. 10:17
 4/17 anonim ***** válasza:
Es miota van nekik?
2022. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

0% mert szerencsére senki sem beteg a környezetemben? Milyen "kedves" emberek vannak itt.

Ja, nem, már értem. Ez is csak a napi oltásellenes hergelő, kérdésnek álcázott propaganda.

A helyes válasz, igen, nálunk is mindenki beteg, akit beoltottak, de szerencsére az oltatlanoknak semmi bajuk.

2022. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem én hogy a propagandára célzol hogy x hónap után nem hatásos vagy még nem hatasos. De akkor mikor is hatasos?
2022. jan. 10. 10:22
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Én csak a 2. és 5. választ írtam. A másik két válasz (aki az oltás idejére kérdezett rá) valaki más. Ne moss össze másokkal.
2022. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
En pedig látatlanba honnan tudnám ki melyiket irta? Egy kérdésre reagaltam. Ha magadra vetted azért ne engem okolj.
2022. jan. 10. 10:30
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Az új kutatások szerint sajnos az oltások hatásaként termelődő tüskefehérjék nem ürülnek ki a szervezetből! Ezek pedig súlyos szövődményeket okozhatnak! Az oltások hatásainak "kivezetése" pld., a tüskefehérjék hatástalanítása lehet a megoldás a tünetek kezelésére: pld. ivermectin, NAC, C, D vitamin, és még nagyon jó a fenyőtűlevél tea.


A tüskefehérjék mérgezőek, halálos reakciókat válthatnak ki, ezért nem szabad oltani, hanem a hatékony kezelésre kell helyezni a hangsúlyt.

2022. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz latatlanban, a zold kis pipas körök telítettségéből lehet következtetni. Igy nincs senkinek semmit magara vennie, csak benezni ezt.


De valasz nem volt

2022. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!