Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy a francba lehet az hogy...

Hogy a francba lehet az hogy még soha sem voltam másnapos, minden ismerősöm irja hogy ,ilyen meg olyan beteg most is stb, én miért nem?

Figyelt kérdés
18F , tegnap este is olyan szinten berugtam hogy az hihetetlen, most 4 óra alvás után ugy keltem 8kor mint barmelyik másik napon, pedig 3 félét kevertem egesz ejjel. Mindenesetre örülök hogy ez igy van, inkabb arra lennek kivancsi hogy hogyan tudnam ezt a tulajdonsagot megtartani. Kerlek ne gyertek a "fiatal szervezet tonkreteszi magát irgum burgum" dumákkal mert azt mar tudom. koszi. puszi

2021. júl. 3. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 10 év múlva majd leszel.
2021. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán anekdotális, de több hozzád hasonló ember, köztük én is, egy csúnyán végződött este után vesztette el ezt a képeségét. Miután alapból ritkán fogyasztok, a többiek akikkel ezt beszéltem pedig szintúgy, vagy kihagytak egy hosszabb időtartamot vagy, ezért logikusan az öregedésre kéne inkább fogni.
2021. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen én sem tudtam, mi az a másnaposság :D

Fiatal szervezet, gyorsan osztódó sejtek, gyors regenerálóképesség.

Majd megtudod pár év múlva hogy milyen a másnaposság, de inkább örülj amíg nincs ilyen gondod.

2021. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TotoJTD ***** válasza:
100%
27F vagyok, rendszeresen iszom, szerencsere meg sikerult megoriznem ezt a tulajdonsagomat, fogalmam sincs milyen erzes masnaposnak lenni! :D
2021. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam másnapos. Igaz részeg sem, mert totál hülyeségnek tartom.
2021. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!