Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet, hogy 3 Pfizer...

Hogy lehet, hogy 3 Pfizer oltás után is beteg lettem a covid fertőzéstől?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy aki oltott, az enyhe tünetekkel átvészeli, ehhez képest totál lebetegedtem és napok óta köhögök meg lázas vagyok.

2022. jan. 10. 23:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanez volt csak 2 oltással, láz, 6 napig rosszullét. Amikor kijött a teszt autó azt mondta mostanában a koronások 90% oltott ahova megy. Ez novemberbe volt. Az, hogy hogy lehetséges nem adott normális választ senki se. Jobbulást! (Ja és nem vagyok oltásellenes, szóval az ilyen oltás "hívők" ne szavazzanak le, köszi)
2022. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Itt most a legfontosabb kérdés nem is ez, hanem az hogy ha ilyen rosszul vagy, akkor mikor kapsz kezelést, gyógyszert?

Orvos látott?

Vigyázz magadra és mielőbbi gyógyulást!

2022. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Az oltás attól véd, hogy tényleg komoly tünetek legyenek, hidd el, ennél lehetne rosszabb
2022. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Kérd a 4. oltást is! (szarkazmus, egy oltás szkeptikustól)
2022. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%
Vannak légzési problémáid? Úgy érzed, hogy nincs levegőd? Mert ha nem, akkor az oltás kiválóan működik.
2022. jan. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
3-as, igazad van, Damu sokkal rosszabbul is járhatott volna, ha nincs beoltva, meg a Csollány Szilveszter is. Még jó, hogy kaptak oltást.
2022. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

#5: szerencsére elég ritka, hogy valaki fulladjon.

Aki komolyabb tünetes az is legfeljebb durván köhög.

Az kezd kirajzolódni, hogy az oltás nem segít semmit.

Tudom a propaganda nem erről szól, de ha valamit ennyiszer el kell mondani, és az adatokat titkolni, akkor annak csak az az egy magyarázata lehet, hogy nem igaz.

2022. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

A tüskefehérje okozza, sars-cov2 vírus már elpusztulhatott, de a tüskefehérjék azok benned vannak, és az oltásaid következtében is termelődnek. A tüskefehérjék mérgezőek, súlyos allergiás reakciókat válthatnak ki.


https://www.youtube.com/watch?v=KAUKSqjYhCI

2022. jan. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hogy szimplán naiv voltál és többet hittél el az oltásról mint kellett volna!
2022. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

#6!

Damu Roland mégis hogy járhatott volna rosszabbul? Kétszer hal meg?

Azért érdemes végig gondolni, hogy milyen VÉDŐoltás az, amiből három adag épp csak azt tudja megakadályozni, hogy ne halj bele úgy, hogy a fertőzöttek zöme oltás nélkül sem sínyli meg a betegséget. Én is az utóbbiba tartozom, átestem rajta gond nélkül, mégis én vagyok "az oltatlan", aki veszélyezteti a társadalmat, miközben hát én vagyok az, aki ennyire beteg. (Ez most nem a kérdező vagy az oltottak ellen szól, csak a rendszer f*szságaira próbálok rávilágítani.)

2022. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!