Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most, hogy belengették,...

Most, hogy belengették, beharangozták az 5. hullámot, véleményetek szerint mennyi idő még, amíg megkongatják a vészharangot a már háromszorosan beoltottak 4.oltásával elengedhetetlen szükségességével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Különösen a Pfizerrel háromszorosan oltottak esetében érdekelne.

2022. jan. 7. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez már vicckategória. 2 hullámig még elhittem, a harmadiknál szkeptikussá váltam, a többit meg egyenesen megbotránkoztató baromságnak tartom. Ez már nem a természet, hanem politika és hatalmi játszma.
2022. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
3 Pfizer van bennem, ennyi volt, nincs tovább.
2022. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Az 5. hullám vége fele!


Így kb 1 hónap szünet után indulhat a 6. hullám!

2022. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

1,2 Nagyon igazatok van

3-as Egyet értek szerintem is folytatják a játszmát míg engedve van

Én 1 db oltást sem kértem és eztán sem szeretnék ezzel foglalkozni

2022. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Amíg a great reset és az agenda21 tervek végre nem hajtódnak, addig nem lesz megállás, csak átmenetelieg. Klaus Schwab, a great reset megálmodója, létrehozott egy ösztöndíjas programot, a világ gazdasági fórum berkein belül. Ennek a programnak a résztvevői voltak pl Macron, Orbán, Merkel és Bill Gates is, persze más más években. Ha hiszitek, ha nem. Teljesen nyilvános, látható, olvasható, érdekes nevek vannak a névsorban😃.

Érdekes, hogy ezeknek egy rugóra jár az agyuk nem? Tudom hogy ez csak egy hülye konteó, de azért keressétek, olvassátok ki, hogy, miben volt benne, persze mikor és kivel.

2022. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó így van!Utálom is mindet amelyik a listában szerepel :D

Macron volt a legjobb mikor pofán bacták már ha igaz és nem egy kamu videó volt

Pfuu de megérdemelte

2022. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

#5 Nem tudod belinkelni?


Egyébként eszerint mi a célja az oltásoknak?

2022. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisig várnak, ha megválasztják újra akik most vannak, akkor májusban már várható. Bár engem eddig sem érdekelt, egy hullám sem, meg a vakcina sem. Eleinte bízni próbáltam a vakcinákban, óvatos voltam velük, kivártam, majd kiderült, hogy kb. semmit nem érnek, sőt több a gond velük, mint bármely más oltásokkal, így ki is hagytam mind.
2022. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kásler teljesen biztos abban, hogy számolni kell a negyedik oltás szükségességével."

[link]

2022. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!