Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Minél többet oltanak annál...

Minél többet oltanak annál több lesz a mutáns vírus és az oltottak fertőznek?

Figyelt kérdés
🦠💉 Nobeldíjas virológus Prof. Dr. Luc Motagnier: "A vakcinák még erősebb mutánsokat hoznak létre." Valójában az oltottak vannak a legnagyobb veszélyben magyarul HAZUDNAK azok akik az állítják, hogy az oltások bármitől is megvédenének. Az oltott fertőzhet, meghalhat a covidban és tovább is adhatja a fertőzéseket vagyis értelmetlenek a covid-oltások.

2022. jan. 11. 13:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Jah, gyökér ausztrálok, 90% fölötti átoltottság aztán mi az eredménye?Kevesebb összfertőzött, mint nálunk halott. És kevesebb mint 100 halott az elmúlt 2 évből.

Hallatlan, micsoda ostobaság!"

A worldometers szerint tegnap, január 11-én 1.142.916 regisztrált fertőzött volt. Az esetszámok meredeken nőnek. Az oltások előtt két kisebb hullám volt náluk, amik az esetszámok tekintetében eltörpülnek a mostanihoz képest. Ahhoz képest, hogy sokáig "zéró COVID" politikát folytattak, szigorú lezárásokkal, kontaktkutatással, maszkozással, sőt karanténtáborokkal, nem értek el nagy sikert (de ez várható is volt, manapság nem lehet egy országot hermetikusan lezárni a külvilágtól).

Rokonaim élnek ott, tőlük hallottam, hogy az ausztrál egészségügy mennyivel magasabb színvonalú, mint a magyar. Tehát az, hogy kevés a halott, nem feltétlenül az oltásoknak köszönhető, szerintem inkább annak, hogy sokkal hatékonyabban kezelik a betegeket.

2022. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ahol a legmagasabb az átoltottság (Gibraltár, Portugália, Dél-Korea stb.) ott van a legtöbb fertőzött és folytatják a szigorításokat annak ellenére, hogy egyik sem működött idáig sem.
2022. jan. 13. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!