Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy lakásos prostituált...

Egy lakásos prostituált milyen betegségeket kaphat el?

Figyelt kérdés

Ha van egy nő, aki 8 éve dolgozik prostiként, lakáson. És orális szexet vállal kölcsönösen gumióvszer nélkül, a végén pedig a szájába lehet ejakulálni de nem nyeli le, valamint vaginális és anális aktust is vállal, de ezeket kizárólag csak gumióvszerben és ebből soha nem enged… Illetve még vállal csókot is.

Akkor 8 év alatt, ha minden héten 5 napot dolgozik, mi a realitás, mi mindent fog elkapni?


Mi az ami így biztosan kivédhető?


Mi az ami még így is terjed?


Van e valami amitől pl. egy oltás teljesen megvéd?


Mi az amit akár többször is el kaphat, de kezelhető?


Létezik e olyan nemi betegség, amit ha már egyszer elkapott már nem kaphatja el?


Mennyire értékelnétek veszélyesnek az ilyen életet, kizárólag a betegségeket mérlegelve (tehát a vendégek viselkedését, vagy egyebet figyelmen kívül hagyva)…


Minden érdekel ezzel kapcsolatban, bármi ami eszetekbe jut leírhatjátok!


Előre is köszi!


UI:

Én sem értek ehhez az egészhez, szóval légyszíves olyan NE írjon aki szintén így van ezzel!


A legjobb az lenne, hogyha olyan írna aki orvos, gyógyszerész, biológus, ápoló, vagy legalábbis tanult ilyesmit egyetemen…

De nem kikötés, hogyha valamennyire értesz hozzá és biztos vagy benne, hogy nem informálsz félre, akkor megköszönöm a válaszod!



2022. jan. 11. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyjából bármilyen nemi úton terjedő betegséget el lehet kapni a szájnyálkahártyán keresztül is
2022. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy hány lakása van. Lehet egy vagy több lakásos. Ugyanakkora az esélye.
2022. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
#2 Mivan? 😅
2022. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Aki ilyen munkát végez, annak alap lenne egy teljeskoru nemibetegseg vizsgálat 3 havonta. Saját egészségét is kockaztatja, nem csak a masikét.

Másrészt ezekre a betegségekre nincs oltás(kivéve a hpv, hepatitis).


Illetve ezek vírusok, baktériumok, paraziták, egysejtűek. Szóval elég vegyes a felhozatal és bármikor el lehet ezeket kapni újra és újra. Nincs rájuk immunitás. Kap rá kezelést és meggyogyul.


A legtöbbet óvszerrel ki lehet védeni.


Amúgy meg alapesetben is elég egyszer figyelmetlennek/felelotlennek lenni és már kész a baj, hát még ilyen előzménnyel.

2022. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És akkor azt jól gondolom, hogy aki 8 éve van ebben a szakmában, méghozzá szinte napi rendszerességgel dolgozik, az 100% hogy újra és újra elkap dolgokat?


Négyes!


Szerintem 3 havonta ha szűrésre megy, azzal sem ér valami sokat…

Nekem az az elképzelésem, hogy a többség nem jár.


Ugyanis gondolj bele, hogy valószínűleg a legtöbb vendége több pmostinál is megfordul…

Azt sem tudják leellenőrizni, hogy milyeneknél.

Lehet néhány akár utcaiaknál is…

Nem lehet tudni, hogy ezek mit kérnek a többi prostitól akikhez járnak és hogy azok mit vállalnak.


Ha csak napi 2-3 vendége is van, már lehet hogy az elsőtől elkapott valamit és nap végére a másik kettőnek tovább is adja… Nem?

Ha csak az egyik elmegy még egy másik prostihoz is, mielőtt bármilyen tünete jelentkezik, lehet annál meg másik 5 pasi kapja el… Azok lehet tovább adják otthon, vagy másik prostinál.


Ha mondjuk elmegy január elején szűrésre, mert éppen aktuális… Tegyük fel, hogy makk egészséges.

Március végén ismét megy és nem egészséges…


Kb. 3 hónap alatt mondjuk 150 különböző pasival volt…


Vajon az elsőtől kapta el és 149-et fertőzött meg utána, vagy a 148.tól és csak egy embert fertőzött meg utána? (Költői kérdés)

És azok vajon közvetlenül, vagy közvetetten mennyi embert fertőztek még meg?


Én azt gondolom (de ugyebár én nem értek hozzá, ez csak az ahogy elképzelem), hogyha 3 havonta el is jár szűrésre, még akkor is, hogyha hetekig otthon marad két “szezon” között meggyógyulni, mire visszatér a szakmában, nagy esély van rá hogy rögtön az első pár vendég közül, az első pár napban olyantól kap el valamit ismét, aki közvetetten az Ő közreműködésével fertőződött meg…

Tehát a bacik, vagy a vírus mentek egy hatalmas kört majd vissza jutottak hozzá.


Nem tudom, hogy mennyire reális, de szerintem így működik és éppen ezért, szerintem nem is járnak szűrésekre, maximum pár évente HIV, meg ilyesmi szűrésekre. (De talán még arra sem)

2022. jan. 11. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Mondok egy gyakorlati példát. Én 2011 óta dolgozom a szexiparban, azaz durván tíz éve. Az általad leírt munkakörülmények és vállalások teljes egészében igazak rám. Annyi különbséggel, hogy általában nem 5, hanem 7 napon dolgozok a héten.


2,5-3 havonta járok STD szűrésre 2011 óta! Eddig egyszer kaptam el herpeszt (amit nem lehet újra elkapni, mert a vírus benne marad a szervezetben inaktív állapotban). A herpeszem nagyon ritkán kijön a számon, kb. 1-2 évente, olyankor a tünetek elmúlásáig (néhány nap) nem dolgozok, krémmel lehet kezelni. A herpeszen kívül nem kaptam el semmit, a 10 év alatt minden egyes szűrési leletem tökéletesen negatív volt.


(Megjegyzés: HPV és hepa B ellen oltva vagyok.)

2022. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
#6 Ajakherpeszt? Az nem nemi betegség, a lakosság kb. 80%-a "rendelkezik" vele. Persze, ha a hólyagok kinn vannak épp, átterjedhet a nemi szervekre is, olyankor tilos nyalni, szopni.
2022. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 khmm.. Mivel ez nem az a kategória, tegyük hozzá hogy a mondatod végén te most szigorúan fagyira gondoltál!! :D :D
2022. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6.

De akkor a herpeszedet, azt minden egyes alkalommal tovább adod, amikor valakit megcsókolsz, vagy gumi nélkül orálisan kielégíted, vagy Ő téged.

Ez nem zavar?


Illetve az STD szűrés gombát, meg jópár dolgot nem mutat ki.

Pl. bakteriális gyulladást sem…


Ilyeneket sem szoktál szerezni?


Bevallom őszintén, én egyszer sok éve voltam egy abszolúte az igényesebbekhez sorolható nőnél, csak francia volt, gumi nélkül.


Utána a gomba nálam is be figyelt és orvosnak kellett felírni speciális krémet.


Pedig ez csak egy alkalom.

1 partner.


Te meg 10 év alatt lehettél több ezer emberrel.


Akkor most ez olyan mintha én megnyertem volna a lottót? Elhanyagolható volt az esély erre, csak pont én jártam így?

2022. jan. 12. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9: A herpeszvírus inaktív állapotban nem fertőz. Ugyan nem teljesen lehetetlen, de tünetmentesen nagyon kicsi eséllyel adható át másnak.


Teljes körű STD szűrésre szoktam járni, a bakteriális vaginózist és a gombafertőzést is mindig nézik.


Azt ne felejtsd el, kérdező, hogy a gombák, bacik, vírusok szaporodásához megfelelő "táptalajra", azaz fogékony szervezetre van szükség. Ha pl. épp aznap nem alszol eleget, vagy alkoholt ittál, vagy sokat ettél, vagy bármi más miatt akár egy kicsit is gyengébb lett az immunrendszered, akkor anélkül is elkaphatsz egy bakteriális vagy gombafertőzést, hogy a lánynak bármi baja lenne.


Egy egészséges szájban baktériumok és gombák is vannak, ez teljesen természetes. Ha óvszer nélkül kéred a franciát ÉS éppen fogékony a szervezeted, akkor benne van a pakliban, hogy a péniszedre kerülve elszaporodnak. Ami másnál semmi tünetet nem okoz, az téged megbetegíthet. Szóval a betegséghez nemcsak a baci/gomba/vírus átvitele szükséges, hanem fogékony szervezet is.

2022. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!