Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy lakásos prostituált...

Egy lakásos prostituált milyen betegségeket kaphat el?

Figyelt kérdés

Ha van egy nő, aki 8 éve dolgozik prostiként, lakáson. És orális szexet vállal kölcsönösen gumióvszer nélkül, a végén pedig a szájába lehet ejakulálni de nem nyeli le, valamint vaginális és anális aktust is vállal, de ezeket kizárólag csak gumióvszerben és ebből soha nem enged… Illetve még vállal csókot is.

Akkor 8 év alatt, ha minden héten 5 napot dolgozik, mi a realitás, mi mindent fog elkapni?


Mi az ami így biztosan kivédhető?


Mi az ami még így is terjed?


Van e valami amitől pl. egy oltás teljesen megvéd?


Mi az amit akár többször is el kaphat, de kezelhető?


Létezik e olyan nemi betegség, amit ha már egyszer elkapott már nem kaphatja el?


Mennyire értékelnétek veszélyesnek az ilyen életet, kizárólag a betegségeket mérlegelve (tehát a vendégek viselkedését, vagy egyebet figyelmen kívül hagyva)…


Minden érdekel ezzel kapcsolatban, bármi ami eszetekbe jut leírhatjátok!


Előre is köszi!


UI:

Én sem értek ehhez az egészhez, szóval légyszíves olyan NE írjon aki szintén így van ezzel!


A legjobb az lenne, hogyha olyan írna aki orvos, gyógyszerész, biológus, ápoló, vagy legalábbis tanult ilyesmit egyetemen…

De nem kikötés, hogyha valamennyire értesz hozzá és biztos vagy benne, hogy nem informálsz félre, akkor megköszönöm a válaszod!



2022. jan. 11. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10.


Értem.


Köszi hogy elmagyaráztad!


Amúgy meg nyílván nincs bennem harag a hirdető felé, mert ha az ember prostizni megy, akár csak egyszer is, vállalja a kockázatot és ezzel ha nem teljesen hülye akkor tisztában van.


Viszont szerintem ez magukra a prostikra hatványozottan igaz…


Én többek között azért sem megyek már, mert szoktam nézegetni az RL oldalt és pl. most is van egy nagyon igénytelen nő, aki le is írja hogy mindent vállal, kakit is… Ez Ő maga is írja és hangsúlyozza hogy MINDENT vállal, meg van ilyen értékelése is, aki pl. “kakiszexet” kért.

Kiváncsi voltam, hogy vajon mennyire igénytelen és megkérdeztem, hogy gumi nélkül vállalja e popsiba és azt is vállalja.

És nem is akárhogy részletezte, ide túl vulgáris lenne kiírni…

A fogai rohadnak, régi képein is látszik… Sorolhatnám.

Ki tudja most hogy nézhet ki élőben, legtöbb képe 2-3 éves.


Na, most ennek a “nőnek” 50 pozitív értékelése van.


Megnéztem pár random értékelőjét és van aki 14, van aki 7, van aki nagyon sok elfogadott értékeléssel rendelkezik…


És sokszor ezek olyanokhoz mennek, akikhez amúgy lehet elmennék, de azok után hogy olyan emberek is megfordultak ott, és gumi nélkül sz*pattak, akik ennél az említett “hölgynél” is voltak.

Hát kösz, de nem…


De ezért nagyon nehéz elhinnem, hogy bármelyik prosti is mindentől mentes és full egészséges lenne.

2022. jan. 12. 14:19
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
Pl náthát.
2022. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!