Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az iskolákban mindenki beteg?...

Az iskolákban mindenki beteg? Online oktatás?

Figyelt kérdés

Nálunk 7-en koronások, a párhuzanos évfolyamból 17-en, illetve még 4 tanár hiányzik kovid miatt.

Nem az volt hogy azért járjunk be suliba mert távoktatás alatt nem tanulunk?? 7 órámból 3 lyukas, ami meg van tartva abból meg nem haladunk mert szegény hiányzók lemaradnak....

Ennek így mi értelme? Már írták hogy átállt egy évfolyam onlinera, de mindek suliban van annyi fertőzött amennyi ott volt. Nekem édes mindegy hol tartják meg az órákat de legyenek megtartva, mert idén érettségizek! És ha online alatt le voltunk maradva akkor most sokszor annyira le vagyunk. Úgy gondolom jogom lenne lenne tanári segítséget kapni a tanuláshoz, mert pl a matekot egyedül nem tudom.

Körülöttetek is mindenki beteg? Eddig semmi nem volt, aztán most a héten hirtelen mindenki beteg lett.



2022. jan. 12. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha meg sem szolaltal volna okosabb maradtal volna 8-aska

Na mennem kell nem erek en ra erre😊

Legyen gyonyoruszep napod es vegyel be egy nyugtatot hatha…:D

2022. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs semmi bajom, neked meg agyat kívánok, puszi.
2022. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Online-ban sem lennének megtartva, gyakorlatilag sosem voltak. Ha sokan betegek, akkor legalább 2 hét múlva és azután szinte senki nem lesz már. Haladjunk tovább.
2022. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a fél osztály koronás, hétvégén lettek rosszul, a héten digitális oktatás van, hétfőn rendes suli, ennyi.
2022. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is sokan betegek. Egy komplette osztály karanténban, tanárból is páran otthon.

Plusz ismeretségi körömben is nem egyről derült ki a héten, hogy elkapta...

Gáz, hogy Orbán nem tesz onlinera, mert szerintem most tetőzik, az fix

2022. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, online-ban semmi sem történt, aki beteg az meg pláne nem fog tanulni.
2022. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!