Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Támogatnátok, hogy legyen...

Támogatnátok, hogy legyen kötelező majd szeptembertől az iskolákban a maszkviselés?

Figyelt kérdés

Ugyebár mindjárt kezdődik az iskola. A digitális oktatás nem volt beváló, ezért másképp kell védekezni a járvány elterjedése ellen.


Ti támogatnátok, hogy bevezessék a következő maszkviselést az iskolákban?



2020. aug. 15. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatnám, de csak szünetekben legyen kötelező
Támogatnám és tanóra alatt is legyen kötelező
Semmilyen formában nem támogatnám
115 szavazat
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Még mielőtt válaszolnátok, hozzá tenném, hogy a kérdésem egyszerű vélemény kutatás, semmiféle vitát nem áll szándékomban okozni a konteósok meg a többiek között.


Ha kommentháború tör ki, abba nem fogok beszállni.

2020. aug. 15. 23:29
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
6-8 órát oxigénhiánnyal küszködve, amikor pont hogy pörögni kéne az agynak? Biztos, hogy nem!
2020. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
59%
És ilyenkor a sebész orvosokat ki sajnálja?
2020. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

Visszaemlékezve az iskolás éveimből, néhányan még a mosdó használat után sem bírtak kezet mosni. Szóval a kötelező szájmaszk használatából sem lenne jobb, maximum hirtelen a tanárok elégtelen osztályzatot adnának a kihágóknak.


Szóval amit tudok üzenni így: mossatok kezet és legalább a büfében ne lihegjetek egymás arcába.

2020. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Ezen kicsit meglepődtem, azt gondoltam támogatni fogjátok többen, maximum azon oszlik szét a vélemény, hogy milyen formában.

2020. aug. 16. 00:23
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Én eüben dolgozok és nekünk kötelező viselni a maszkot 8-10 órán keresztül. Az igaz hogy nem túl kellemes de kibirható. Ameddig jó idő van és ki lehet nyitni az ablakokat és megoldható a távolság tartás addig szerintem elég szünetekben. Amúgy igen.. a műtőbe szintén maszkban kell dolgozni 8 órákat alapból is..
2020. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartanák be a diákok, semmi értelme nem lenne, úgy is lehúzzák mert nem fognak kapni levegőt főleg ahol össze zsúfolnak 30 embert hamar elfogy a levegő de így aztán még rosszabb lenne, és sokan nem mosnák és nem cserélnék és ezért rátelepednének a baktérium és így már csak ártana, ha kinyitják az összes iskolát elkerülhetetlen hogy elöbb vagy utobb ne kerüljön be és ha bekerül akkor hatalmas góc fog kialakulni.
2020. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%
Nem okoz semmiféle oxigenhianyt.
2020. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

De szerintem se tartanak be a diákok, mint ahogy kezet se mosnak sokan...

Szegény tanárok...

2020. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Eleve nem is lenne szabad elindítani az iskolákat. A digitális oktatás kiválóan működött. Tanároknak, diákoknak is sokkal konfortosabb, és biztonságosabb. Erre kéne inkább átállni, és elfogadni végre, hogy nem a kommunizmusban élünk már. Ehelyett összengedik a gyerekeket és teljes táptalajt, és gócpontokat biztosítanak a járványnak.
2020. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!