Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez omikron szerintetek?...

Ez omikron szerintetek? (tünetek lejjeb)

Figyelt kérdés

Pici orrfojással kezdődött, ez tartott kb pár napig, aztán ma éjszaka elkezdett fájni a fejem, mondom oké elmúlik, mert ha fáj is a fejem, 1-2 óra és elmúlik, de mostmár este van és nem múlt el. Nem az a szúró fejfájás, inkább ilyen nyomó, sajogató. Vettem be gyógyszert, nem javult, egész nap mintha össze esnék, egy kávé és egy energiaital valahogy életben tartott, de hazajöttem és kb beestem az ágyba.



Még annyi hogy az évfolyamon a héten 19 gyereknek és 2 tanárnak lett pozítív tesztje, de valószínűleg lenne sokszor ennyi is, csak a többieket nem tesztelték. Én is mondom áh én biztos nem, de most lett egy sanda gyanúm mert ilyen formában még nem voltam rosszul.


Szóval ez lehet omikron? Valakinek volt/van hasonló tünete? Ja és mit csináljak, ne menjek inkább hétfőn? Saját pénzből anyám biztos nem fog teszteltetni, de nincs kifogása hogy itthon legyek, ha valami bajom van.



2022. jan. 14. 18:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és folyamatosan éhes vagyok, mintha állandóan energiához akarna jutni a testem. És a késztetés rávitt a cukros üditőkre is ahogy írtam, pedig nem iszom energiaitalt, szénsavas cuccokat, meg gyümölcsleveket.
2022. jan. 14. 18:39
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Első lépésként már értesíteni kellett volna a háziorvosotokat (ha kiskorú vagy, akkor a gyermekorvost), aki minden további lépést megteszi.


A tünetek alapján szinte biztos, hogy COVID-os vagy.


Hány éves vagy? Kaptál korábban oltást?

2022. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, lehet, hogy az. Nekem a vállam kezdett el fájni, utána lázasnak éreztem magam, pedig nem voltam az egyszer sem. Ez elmúlt 2-3 nap alatt, a váll fájdalom még megvan, és 2 napja nem érzek szagokat. 14 napja tart. Szerintem ez is omikron lehetett. De nem mindenkinek ugyanazok a tünetek.
2022. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

És ha omikron akkor mi van?Hm?Nem volt ekkora fenék kerítve ilyen hülyeségeknek 2019 előtt:D

Nyissátok ki a szemeteket és fejezzük be ezt a buta cirkusz hisztit:D

Kértek majd az orvostól tesztet és kész.Nem értem mit foglalkoztok ennyire ezzel.Már 2 éve oltás oltás teszt karantén 🤔🤔

Mikor influenza szezonok voltak de olyan jó kemények akkor senki sem nyivákolt ennyit maszkban mint a birkák

Emberek ébresztő vagy marha nagy slamasztikába leszünk

Kérdező nem neked írtam ezt

Te tesztre menj és maradj otthon ha ennyire félsz bár az okát nem értem mert az omikron kb olyan mint egy sima megfázás de egyébként is aki nem érzi jól magát úgy sem tud sehova menni nemhogy iskolába.

Vagy pihengess otthon míg jobban nem leszel és ennyi

Orvosod úgyis ad igazolást

Jobbulást és ne félj ennyire

2022. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ja és anyukádat megértem hogy nem akar 20 000 Ft-ot pcr tesztre kifizetni

Tudod az emberek nem csak úgy jutnak ahhoz a pénzhez

2022. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kommentelők le lehet támadni azért amit írni merészeltem :D

Nem érdekel :P Lepontozás és beszólások is jöhetnek,nem zavar mert már megszoktam hogy ha nem a propagandát ismétlem akkor kapom a jó kívánságokat mint pl pusztuljak el a lélegeztetőn

Nos hát erre kb 1-2% az esélyem:P

Attól hogy itt szitkozódtok én még jól vagyok😉

Beszólsokra nem fogok reagálni és a rajongói levelekre sem

További szép péntek estét mindenkinek💕

#4,5

2022. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

#4-5.

Az influenza azért teljesen más, mint egy halálos vírus. Bár igaz, hogy az influenzába is halnak meg az emberek, de messze nem annyian, mint a COVID-19 vírusban.

2022. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Scream85 ***** válasza:
76%

#7.


Azért az megvan hogy egy pár éve történt influenza szezonban 3 hónap alatt többen haltak bele mint a Covidba két év alatt?

2022. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zizizabalo válasza:
35%

8-as

Adatod van róla, vagy csak itt ontod a kitalált baromságokat?

2022. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyanezek a tünetek voltak. Először fáradtság, utána extrèm mértékű fáradtság, torkom kapart, ès náthás is voltam mellette. Mire teljesen kigyógyultam belőle, az egy hét volt. Viszont, kb.: 3 nap után már jobban voltam. Sokat aludtam. Szerencsére nem kaptam tüdőgyulladást. Hàromszor vagyok oltva, Sinopharmmal.
2022. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!