Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kórházban ápoltak esetén...

A kórházban ápoltak esetén aki 14 napon belül adatta be az oltást, az a statisztikában oltatlannak minősül?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy így van, de nem Magyarországról volt szó. Kíváncsi vagyok, hogy nálunk is így van?
2022. jan. 16. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Izraelben és Amerikában létezik, a második dózis +14 nap minősül oltottnak a statisztikában. Nálunk erről soha egyetlen szó vagy kérdés nem volt én is kíváncsi lennék. Mondjuk nálunk nincs is kiadva erről semmilyen statisztika csak bemondásra kell elhinni Müller Cecíliának, hogy pl. " a kórházi ápoltak 60%-a oltatlan" de hogy ez számszerűen mennyi, intézményenként valós számokban mennyi arról sehol semmi.
2022. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de ez nem újkeletű dolog, hogy kell egy kis puffert adni a védettség kialakulásához.
2022. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 oké, csak akkor ha esetleg így számítják nálunk is, akkor az ferdítés. Értem, hogy még nem alakul ki védettség 14 napig, de én olyat is hallottam, hogy pont az oltás miatt lesz annyira erős a vírus hatása a szervezetre, hogy az ember kórházba kerül, lásd Csollány Szilveszter. Nyilván nem tudom én sem, hogy mi az igaz, nem vitázni akarok, csak hát ki tudja..
2022. jan. 16. 17:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy értettem, hogy lehet, hogy amiatt van annyi "oltatlan" kórházban, mert igazából oltottak, csak ebben a 14 napban kapták el a vírust. Nem lehet?
2022. jan. 16. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:

"hogy pont az oltás miatt lesz annyira erős a vírus hatása a szervezetre, hogy az ember kórházba kerül, lásd Csollány Szilveszter. " ?!?!?!


"Ezt most úgy értettem, hogy lehet, hogy amiatt van annyi "oltatlan" kórházban, mert igazából oltottak, csak ebben a 14 napban kapták el a vírust. Nem lehet?" de, lehet és van is ilyen, többek között azért is, mert sokan az oltás felvétele után egyből lazítanak, és így nagyobb eséllyel is fertőződhetnek meg. Viszont ez nem az oltatlanok jelentős része, sőt, amennyire én tudom ők az oltottak közé vannak sorolva, de erre most nem vennék mérget.

2022. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Mondjátok, miért gondoljátok azt, hogy az oltottak KEVÉSBÉ védettek a vírus ellen, mint az oltatlanok? Milyen nyakatekert, eszement elképzelés ez, szembemegy minden logikával.
2022. febr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsit tájékozódj, és megtudod. Egyébként én a tapasztalataimból indulok ki, főnököm 3 oltással van otthon már 2 hete, én oltás nélkül alig éreztem meg amikor elkaptam. Ez nem oltás ellenes szöveg, ez szimpla tapasztalat. Nem fogom azt hazudni, hogy 3 oltással itt ül mellettem, meg se érzi a vírust..
2022. febr. 2. 06:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, így már világos, oltásellenes vagy. Plusz a statisztikához sem értesz. Akkor nincs is mit hozzátennem. (Elég tájékozott vagyok, eü-ben dolgozom, eü. végzettséggel. Hazugságot pedig senki nem vár tőled. Némi józan észt, azt inkább.)
2022. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Nem mindegy milyen oltás

2. Még a pfizerre is azt mondják, hogy 95%-os (ha jól emlékszem az omikronnal szemben 70), tehát 100ból van sajnos 5 ember, akinek nem hat.

3. Lehet, ha nem lenne oltása, akkor az intenzíven feküdne. De ezt szerencsére nem tudjuk meg.

4. Még a gagyi "kutatási eredmények" sem 2 adaton alapulnak (te és a főnököd).

Örülj neki, hogy szerencséd volt. Legközelebb nem biztos, hogy lesz.

2022. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Még a pfizerre is azt mondják, hogy 95%-os (ha jól emlékszem az omikronnal szemben 70), tehát 100ból van sajnos 5 ember, akinek nem hat."


Egyáltalán nem ezt jelenti a 95%-os "hatásosság", ezt már csak a kovidszektások nem értik mostanra. Már régen, a legrangosabb tudományos folyóiratban leleplezték az oltóanyaggyártók trükkjét amivel kihozzák a 90valahány százalékaikat, míg a valós, az emberek beoltásának a szempontjápól valójában eredményt mutató hatásosságuk nem éri el a 1-2%-okat sem!!

[link]

Egyszerűen a relatív hatásosságot teszik a kirakatba a valós hatásosságot tükröző abszolút hatásosság helyett. Nagyon szimpla marketing trükk egy hatástalan oltáshoz.

2022. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!