Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nekem felkell venni a 3....

Nekem felkell venni a 3. COVID oltást most? Vagy kell valami külön igazolás?

Figyelt kérdés

Február 20.-án mennék Németországba.

2 oltásom van. 2x Moderna. 2021-04-24 és 2021-05-19

Illetve most decemberben 2021-12-10-n pozitív volt a tesztem 10 nap karantén. Átestem rajta.


Milyen igazolás szükséges az Osztrákokhoz és a németekhez?

Valahol azt olvastam, h 02-15-től csak az számít védettnek, aki 3 oltással van MO-n



2022. jan. 17. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Én a te esetedben biztosan az osztrák védettségről és a németországi védettség aktuálisan elvárt mértékéről érdeklődnék. Illetve, ha tutifixre akarsz menni, akkor beszúratnám a 3.-at.Február 20-ig még van 1 hónap meg 3 nap, ha le is ütne a lábadról, még bőven van idő addig, hogy utána is eltelhessen pár hét. (Nem azonnal a beszúrás után alakul ki az aktuális oltás után kialakulandó védettség, hanem bizony idő kell neki.Ha nem akarod, hogy ebbe kössenek bele a határon, vagy akár már Németország belsejében, akkor én bizony beszúratnám most.)
2022. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, ha vakcinákból formált hor&gkeresztetrajzolsz fel a ruhádra, hamarabb beengedhetnek!


Ez csak vicc, nehogy komolyan vedd!!!

2022. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria semmit nem fog kerni, mert tranzit lesz csak. Nemeteket figyeld, hogy a gyogyultsagot siman elfogadjak vagy kernek pcrt
2022. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!