Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha covidos vagyok, van még...

Ha covidos vagyok, van még értelme PCR tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés

Elvileg védettségként már nem fogadják el. Lehet bármilyen előnye?

Hogyan kell PCR tesztet igényelni?


2022. jan. 19. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Jelzed a háziorvosodnak, ő pedig leadja az adataidat az OMSZ-nek.
2022. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En csak egy gyors tesztet csinaltam otthon, az pozitiv lett, jelentettem az orvosnak, elmentem tappenzre, es “onkentes” karantenban voltam tehat hivatalosan mar azt se kaptam.

Az en esetemben nem lett volna ertelme a pcr tesztnek.

2022. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Azt még hozzátenném, hogy nem vagyok oltva. Szóval így járhat e bármi előnnyel ha igazolni tudom, hogy átestem a betegségen?
2022. jan. 19. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Február 15-től minden olyan védettségi igazolvány érvényét veszti, amit fertőzésen való átesettség és megfelelő ellenanyagszint miatt küldtek ki.
2022. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az miért nem elég jó, ha a szervezetem legyőzte a vírust? 🤔
2022. jan. 20. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert az így nyert védettség sokkal rövidebb ideig tart és gyengébb, mint az oltás általi.
2022. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!