Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ebben a COVID-dal kapcsolatos...

Ebben a COVID-dal kapcsolatos kvízben milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés

COVID-témájú kvíz, írjátok meg azt is, hogy alapjában mi volt az állásfoglalásotok a COVID-dal kapcsolatosan régen (létezett, vagy nem), oltásellenesek vagytok, vagy sem, és hány évesek vagytok, milyen szintű végzettségetek van.

[link]



2022. jan. 22. 08:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%

Bil gétz mondja-valóság

valódi tudós mondja akit kiutáltak-álhír

2022. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ill. azt is írjátok meg, hogy a kvíz változtatott-e a hozzáállásotokon az oltással kapcsolatosan bármilyen irányban.
2022. jan. 22. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Jó a kvíz, nekem 8/10 jött ki. (Néha nem egyértelmű, mit jelent a válaszban a "Hamis" lehetőség.)
2022. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Az a kvíz arról szól, hogy lejárassa azokat, akik nem akarják elfogadni a propagandát és mernek gondolkodni is.
2022. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kvíz egy nagy átverés. Egyetemen tanítottam amíg nem volt kötelező az oltás. Mivel édesanyám lebénult az oltástól nem voltam hajlandó felvenni. Azóta az összes volt kollágám betegesebb lett, mindnek előjött valami nyavajája az oltás után. Nekem semmi bajom szerencsére.
2022. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
4: ja. hát a konteósoknak nem egy fáklyásmenet, ha szembesítik őket a tényekkel... Meg hogy milyen könnyen manipulálhatóak.
2022. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem is 10 kérdésből 8 jött össze. Kicsit meglepődtem.


Megköszönném, ha a kérdésre is válaszolnátok, nem csak a véleményeteket írnátok le. Ill. ha mégis, akkor hogy egyáltalán elvégeztétek-e a kvízt?

2022. jan. 22. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:

10/8

41n, nem vagyok beoltva.

2022. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 10/8. Azt gondolom, mint a #3 és a #4. Egyáltalán nem egyértelmű, hogy minek az igazságtartalmát kell vizsgálni. Pl.az egyik hibámnál volt egy állítás egy cikkben. Majd a cikk levont egy következtetést ebből. Azt gondoltam, hogy a cikk így valóban megjelent, tehát nincs csorbítás, a következtetésük viszont hibás. Tehát hamisnak jelöltem. Erre igaz volt, majd az indoklásnál leírták, hogy miért hamis a cikkben lévő következtetés 🤦🏻‍♀️

Az is egyértelmű, hogy úgy válogatták össze, hogy azt sugallja, hogy minden hír, ami az oltások bármilyen esetleg negatív hatását írja le, az kamu. Szóval ja, szép próbálkozás volt tőlük, de rossz hírem van, ez után is fogunk gondolkodni😉

Saját vélemény: Természetesen a Covid létezett, most is létezik. Nem vagyok oltásellenes, COVID oltásellenes vagyok, diplomás.

40N

2022. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4/10 - Két diplomám van, a korom szerintem nem lényeges. Nem vagyok oltásellenes, de a kötelező oltást ellenzem. Oltsák be azokat, akik veszélyeztetettek és/vagy kérik, a többieket hagyják békén.

A PolitiFact és egyéb factcheckerek magyarázkodásai nem igazán hatnak meg.

Ezek közül a hírek közül kevésről hallottam eddig. Nem szoktam bulvárhíreket olvasni (Blikk és társai), és általában utána szoktam nézni a komolyan vehető állítások valóságalapjának. Itt most többnyire tippeltem, és a "cáfolatokat" több esetben nem találtam túl meggyőzőnek.

A legjobban az tetszett, amikor Tedros szavait próbálták máshogy értelmezni. Tudok angolul, többször is meghallgattam, nagyon is kill-nek hangzott. Ha észrevette volna, utána kijavította volna, megismételte volna a mondatot helyesen. Ettől függetlenül ezt ugyanúgy nyelvbotlásnak tartom, mint amikor Cecília azt mondta, mindent tegyük meg, hogy megfertőződjünk :) Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, és nem vonok le belőle messzemenő következtetéseket, inkább csak nevetek rajta egyet. Szóval azt mondta? Azt mondta. Ebből az következik, hogy szerinte meg akarják ölni a gyerekeket az emlékeztető oltásokkal? Nem hinném. Kellett volna egy olyan opció is, hogy "részben igaz".

2022. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!