Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, ha egy megfázás...

Normális, ha egy megfázás több mint egy hétig tart, vagy valami komolyabb baci lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete már, hogy hőemelkedésem van folyamatosan (37.1-5 között ingadozik) ezzel jár általános rossz közérzet és melegségétzet. Fejfájás, általános gyengeség, torokfájás. Köhögés nincs, orrdugulás van. Ez inkább vírus lehet, mint baktérium? Sima mezei megfázástól lehet tartós hőemelkedés, vagy ki kéne jobban vizsgálni?

Mondanátok kérlek praktikákat, pl fokhagyma gyömbér amit alkalmazni szoktatok ilyenkor? Illetve mit javasoltok, algopyrin, aspirin? Egy hetet vártam nem vettem be semmit, de mostmár valamivel lehúznám. Köszi



2022. jan. 24. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mivel oltakoztál, megkaptad e a harmadikat vagy elbliccelted?
2022. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megfázásra nem jellemző, hogy tartósan lázas legyél tőle (egyáltalán a láz ritka kísérője).


Influenza lehetne, de te komolyan nem gondolkodtál covidban, amikor az állapotodra tökéletesen illik annak leírása?

2022. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Negatív PCR teszt után nem, nem gondolkodtam. Nem csak covid van a világon a téli időszakban, szándékosan nem is ez van a kérdésben. Már elkaptam kétszer, mindkétszer meg se éreztem. Most sokat voltam hidegben az előző héten, tehát valószínű megfáztam. És nem lázam van, hanem hőemelkedésem…
2022. jan. 25. 10:44
 4/4 A kérdező kommentje:
(Ti covid szakertok, azert normalis hangnemben is lehet irkalni 🤡🤡🤡)
2022. jan. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!