Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így érvényes a covid teszt...

Így érvényes a covid teszt értékelés?

Figyelt kérdés
Ma a párommal csináltunk tesztet itthon,mivel lázasak voltunk,a hétvégén. 10 percet vártunk a ki értékelésig és nem látszott semmi. Ki dobtuk a kukába, és délután ahogy kiakartam vinni a szemetet,akkor a szemem ügyébe került az egyik,amin jól láthatóan pozitív eredményt mutat. Ilyenkor mi van? Nekem délután volt még hőemelkedésem,azóta jól vagyok, és a hőm is normalizálódott,a párom még nincs jól,neki ugyanúgy hőemelkedése van,majdnem láza. Egyikönknek sincs más panasza.
2022. jan. 24. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez ugyan úgy működik mint az összes többi teszt. Van egy idoablak(leginkább 10 perc), ha azon belül pozitív, akkor pozitív. Ha negativ akkor negatív. Nem kell nézegetni 10 perc után.


Esetleg csináljátok holnap is egy tesztet vagy 2 nap múlva.

2022. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem értjük,hogy mi bajunk van. Én is ezt mondtam a páromnak,hogy csináljunk másikat,azt mondta ő biztos nem. Mert ez negatív és kész. Azért,ha tovább fent áll ez a dolog akkor igenis meg fogjuk ismételni
2022. jan. 24. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csak a covid létezik.

Ezer oka lehet, hogy lerobbantatok.

2022. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
15 percet mindenképpen meg kell várni, amit meg utána mutat az mind érvénytelen.
2022. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat,mind nagyon hasznos volt..😊 így már meg nyugodtam.
2022. jan. 24. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok tesztet csináltam már főleg negatívat, de pár pozitívat is.

Egyiknek sem változott meg az eredménye a 20. perces állapothoz képest jóval később sem, úgyhogy szerintem az pozitív volt, főleg hogy tünetek is vannak.

2022. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
De ez megváltozott azt írja, igaz, hogy nem várta meg a hivatalos 15 percet. Teljesen mindegy egyébként, hogy most 100-ból 1 változik meg vagy 100-ból egy sem, akkor is ugyanaz a szabály.
2022. jan. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a 6-al. Én is erre gyanakszom. Egy pár napra rá, jöttek a náthás panaszok,de ez is csak enyhén. Mai napig tart,illetve sokkal fáradékonyabb is lettem,bár nem tudom ez mennyire tünet.
2022. jan. 31. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!