Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hány betegen az ember?

Miért hány betegen az ember?

Figyelt kérdés
Akkor jön ki a betegség?

2022. jan. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Ez nem tényszerű, mindenkinél más. Te rókázós vagy. Kidobod a taccsot utana jobban leszel, inkább virusoknal jellemzo, vagy ha terhes vagy , vagy ha tul eszed/iszod magada rókázás.


Van aki csak taknyol, prüsszög, krákog, majd megfullavan akinek az izuletei fájnak, van aki lázas. Te meg hülye vagyo, hogy ilyeneket kérdezel, mindenkinél más.


Takaró öcsémgyóygszer sós krumpli, netflix azt majd meggyogyulsz!

2022. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%
Hát azért mert esetleg hányós vírusod van, tudom ajnánlani hogy kicsit szedd össze magad ez menj le a házi orvoshoz aki megmondja mi bajod és ő tudományosan is meg minden el tudja mondani hogy még is miért hány az ember ha beteg.
2022. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az agyi hányásközpont kap kémiai ingert, mert toxikus állapot szokta előidézni.
2022. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kovidos vagyok, 3. napja! Abban reménykedek, hogy ez a vége már mert ez pokol! Nem voltam hányós soha, inkább has fájós, nem is tudok ezzel azonosulni ezért is kérdeztem, hogy lehet így távozott ez a baci?
2022. jan. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!