Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegen visszatud esni az ember?

Betegen visszatud esni az ember?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szabad így nem is edzek míg ki nem lábalom, de szerintetek a betegség időszaka alatt míg nem edz az ember lesz valami hátránya? esetleg visszahízik vagy az izmai leépülnek?( ha esetleg 1 hetes betegségről van szó.)

Mivel ugyan úgy eszem ahogy szoktam így nem fogok visszahízni mert ugyanúgy deficitben tartom magam, de mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre akik már voltak betegek. Ez az első hogy mióta edzem és fogyok lebetegedtem.



2018. nov. 11. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
1 7 alatt nem hiszem.
2018. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint annyira nem fogsz vissza esni. Én is így csináltam mikor betegen egy vagy néha másfél hétig nem tudtam edzeni. Ha jól kajálsz az melett egy két napn belül vissza tudsz mászni a rendendes formádba.
2018. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!