Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 25 mg-os cataflambol mennyit...

25 mg-os cataflambol mennyit tudok bevenni láz esetén egyszerre? (38,5)

Figyelt kérdés
Hogy biztosan levigye a lázat

2022. jan. 27. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Lazra paracetamol kell, nem Cataflam, foleg ha nem tul magas az a laz.
2022. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha az van otthon, akkor a cataflam is leviszi. Amúgy nappal 38,5-nél nem kéne lázat csillapítani, de éjszakára érdemes, nehogy nagyon felmenjen, míg alszol. Egy is elég.
2022. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
38.5-re nem kell csillapítani , ne viccelj már te fa..
2022. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
De nem is árt neki, te b...okor! Rásegít a gyógyulásra éjszakára. Nem méreg!
2022. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


Kedves 3.válaszoló.Először is nem vagyok fa..... Nő vagyok. Két munkahelyen dolgozok, a főállásomba ebben a hónapban kezdtem. Ma így dolgoztam végig a napot, mert már ott lázas lehettem. Sajnos 10-15 kilókat emelgetek, plusz álló munkát végzek s szünetet alig adnak. Így valahogy túlkéne élnem a holnapi napot s nem ott szeretnék összeesni.

2022. jan. 27. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Lazasan bejarsz melozni? Az ma'n igen, es ha szanaszet fertozod a munkatarsaidat COVID-dal, akkor mit mondasz, 'bocsika nem gondoltam hogy baj lehet'???
2022. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Mért szúrsz ki magaddal? Nem fognak azért kirúgni, mert járvány alatt betegen nem mész be. Nem véletlenül akad ki a szervezet akkor, amikor beteg vagy. Azt jelenti: állj le! Sokkal tovább leszel beteg így!
2022. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
38,5 fokos láz esetén ne diclofenakot vegyél be hanem paracetamol/metamizol-nátrium tartalmú anyagot. Azért mert a cataflam erős gyulladás csökkentő és fölösleges ilyen kis láz esetén terhelni a szervezeted.
2022. jan. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
3-as vok , nem te kérdező , hanem a 2-es , irónikus volt , persze hogy kell.
2022. jan. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6-7


Sajnos kénytelen vagyok. Külsősöket is alkalmaz a cég s szépen lassan küldi el az embereket. Volt olyan aki külsős és 3 éve ott van s nem engedték be dolgozni stb.Ez a belsősre is érvényes lehet. Nekem most meg a megélhetésem fontosabb sajnos. Ha elküldenek másnap már találnak helyettem mást. S az is lehet hogy nem kovid mert szagokat, ízeket érzem. Más betegség is van nemcsak az. Továbbá kérdés hogy a háziorvost is el tudom e érni telefonon s nem napok múlva veszi fel a telefont s akkor még igazolatlant kapok.

2022. jan. 28. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!