Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek miért hallgatja...

Szerintetek miért hallgatja el a fősodratú média ezt a kanadai példátlan tüntetést a kovid-diktatúra ellen?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 28. 11:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Hogy nehogy máshol is kedvet kapjanak az emberek.
2022. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted miért?

Jó biznisz a veszélyhelyzeti kormányzás, nem érdekük, hogy visszaálljon jól megszokott rendszer.

A sok birka úgyis csak béget, oltott haragszik az oltatlanra mert csak ennyire képes, egy szűk réteg pedig szénné keresi magát.

2022. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Rontaná az üzletet. Egyrészt nem fogyna az oltás, másrészt meginogna a politikusok hatalma.
2022. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán igaz? Nem tűnik nagyon megbízhatónak az oldal, az egyetlen valamirevaló hivatkozása pedig egy wikipédia-cikk...
2022. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Majdnem 800 ezer tagja van már a tüntetésről szóló csoportnak, és elég sok kép, videó kerül fel folyamatosan : [link]
2022. jan. 28. 13:25
 6/40 anonim ***** válasza:
18%

#5

Értem, de én benne vagyok laposföldes meg UFO-hívős csopikban is, amiknek sok tagja van, oda is sok kép és videó kerül fel folyamatosan. :D

Valami kicsit megbízhatóbb forrásra gondolok.

2022. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

4-es, ha nem hiszed, nézd meg ezt, a kommenteket is érdemes elolvasni alatta.

[link]

Ezt a reddit fórumot sok kanadai és amerikai látogatja, rendszeresen tesznek fel híreket, képeket, videókat a konvojról és egyéb tüntetésekről.

A kérdésre a válaszom: azért, mert az orrukra koppintanának a gazdáik, akik azt szeretnék, hogy az ellenállók azt higgyék, kevesen vannak.

2022. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

Itt a weboldaluk is:

[link]

2022. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%

"Értem, de én benne vagyok laposföldes meg UFO-hívős csopikban is, amiknek sok tagja van, oda is sok kép és videó kerül fel folyamatosan. :D


Valami kicsit megbízhatóbb forrásra gondolok."


Gondolom nézed az m1-et is, és szerinted az persze hiteles.

Pont az ilyen bégető barmokról írtam a 2. hozzászólásomban.

2022. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

[link]

(A cikket még január 21-én írták.)

2022. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!