Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldön összefognak az...

Külföldön összefognak az oltottak és az oltás ellenesek, nem kellene nekünk is összefogni?

Figyelt kérdés

Azt látni a világban egyre kisebb a mozgás terünk, egyre jobban korlátozva vagyunk! Megfigyelnek minket, kontrolálnak minket! Külföldön az oltott és az oltottlan együtt tüntet! Miért? Azért mert közös érdekük a szabadság és a szabad döntési jog megmaradása! Mindegy, hogy oltott vagy-e vagy oltatlan! Neked is fontos az, hogy legyen lehetőséged választani, ha nincs akkor rabszolga vagy!

Mindenki nézzen utána Klaus Schwabnak mi a terve. Nézzétek meg, hogy az összes olyan politikus eltakarítják akiknek a fontos a népe és a saját népe érdekét képviseli! Trump, Salvini, stb stb. A most hatalomra kerülő politikusok mind támogatják a globális diktatúrát amit Schwab kitervelt!

Klaus Schwab azt mondja, hogy a COVID nagyon jó alkalom lesz a világ újra indítására! Ne feledjétek sok lúd disznót győz! Mit gondoltok erről?



2021. dec. 3. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van. Egyesüljünk..
2021. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Aaaaha

És pontosan mi ellen is tüntetnénk?

Mármint kimész a térre, megkérdezik, hogy mi a követelésed és.. mit mondasz? Ne legyen diktatúra?

Vagy ne legyenek korlátozások? Hiszen annak egészségügyi okai vannak, akármilyen szar is ezt belátni..

2021. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

EN nem ertek egyet. Nemetorszagban elek, itt is alaposan megkülönböztetik azt aki nincs beoltva.

Dolgozni csak ugy jarhatunk - ha be vagyunk oltva

-vagy minden nap tesztre kell menni, ami 24oraig ervenyes, es munka elejen felmutatni a negativ teszt eredmenyt.

Ruha,cipö üzletekbe, plazakba, fodraszhoz is mindenhova oltas/vagy negativ teszt felmutatasa kötelezö a belepeshez.

Itt is vannak a "felösök" akik mar reg beadattak a 3.oltast es ha tehetnek mar a 4.et vennek fel. De megis a jarvany terjedeseert a oltatlanokat hibaztatjak.

Ausztia februar 1töl kötelezöve teszi az oltast, es ugy nez ki nemetorszag is csatlakozik.

2021. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

3. És szerinted az rendben van, hogy egy influenza típusú járvány miatt (amit az emberek 98% átvészel náthás tünetekkel), az emberekre kényszerítenek kísérleti vakcinákat??

Mert szerintem nem...

2021. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%

#5 98% honnan jött ki? Kb negyede náthás tünetekkel vészeli át. Negyede influenzás tünetekkel. Másik negyede a kórházba kerülés határán billeg. Maradék 1/4 ha nem jut eü kezeléshez akkor egyszerűen megfullad és meghal. Ez a 98% semmiség.


Vélemény buborékban élve aki nem ért veled egyet az hülye. Problem solved.


Csak hogy tudd aki elkapja és meggyötri a vírus akkor már késő az oltás. Lélegeztető gépen meg nincsenek eszméletüknél. Szóval már kb akkor mindegy is. MO -n a hiper EÜ ben 90% ban halál vár a lélegeztettekre. Hanyatló nyugaton 80% életben marad.


Ez egy gyors terjedésre és mutálódásra fejlesztett, vagy módosított labor vírus. Működik.


Kísérleti vakcina. Hát a technológia és a vakcina nem kísérleti. Emberi alkalmazása az. Összehasonlítva a magas átoltottságú területeken nagyságrendi eltérés van mind a betegek mind a halottak számában.


Kötelező oltás valóban nem jó, pláne ha valami ellenőrizetlen, engedélyezetlen keleti sz@rt erőltetnek.


Előbb utóbb kötelező lesz ha a jelenlegi ormány marad. Kétségeid ne legyenk.

Most nekik jó hogy nekiesel másoknak miatta. Majd aztán beléd is erőszakolják valamelyiket.

2021. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%

Magyarország világmásodik a népességarányos COVID-halálesetekben. A világon, nem a régióban vagy a kontinensen, a világon.

Mindezt úgy, hogy az ajánlott tesztelések számának 20%-át teljesítjük, és ugye csak az minősül COVID halottnak, akinek volt pozitív tesztje. Ergó a halálesetek száma lefelé torzul.


Amikor a WHO, de még maga a gyártó is jelezte, hogy a kínai vakcina konkrétan hatástalan 60 év fölött, akkor nem kellett ovlna berendelni belőle milliószám és az idősek nagyrészét azzal beoltani. Dehát a kínaiból lehetett nyerészkedni, a nyugati vakcinából meg nem, szóval kit érdekel, ha semmi vdeélmet nem nyújt?

2021. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ketszer oltott vagyok de vege a turelmemnek mar az oltatlanokkal vagyok szivemmel lelkemmel. Harmadikrol ne is almodjanak ennyi volt.
2021. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

7es, jó hogy jössz, ezt magyarázd már el nekem pls.

Hogy érted, hogy vége a türelmednek? Nincs szabad 2 órád elmenni eg yoltópontra és beadatni? Vagy.. mi az, ami próbára teszi a türelmedet?


Csak azért kérdezem, mert látom, hogy itt megy a nagy elégedetlenség, de nekem pl úgy zajlott, egy kiugrottam ebédszünetben beoltatni magam. Aznap rövidebb volt a kávészünetem, de kb ennyi.

2021. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
A turelem ugy ertendo hogy mikor lesz mar ennek vege hany oltasba telik meg. Reszemrol a kettonel elfogyott a turelem azonnal legyen vege es ne koveteljenek tobb oltast.
2021. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Aha... De kitől követeled? A vírustól?

Pont azért csinálják az oltást meg a korlátozásokat, hogy vége legyen. Jóó, tudom, vannak vélemények, hogy chipet raknak be meg irányítani akarnak stb, de na.. te hogy vetnél véget ennek?

Mer csakúgy magától, kérésre nem lesz vége, ezt gondolom nem kell hosszan taglalni.

2021. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!