Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki eddig nem kapta el...

Ha valaki eddig nem kapta el a covidot már nem is fogja?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre milyen választ vársz? Vagy elkapja vagy nem, nem lehet megmondani.
2022. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta neked ezt a baromságot? Nézd a napi statisztikát az elmúlt napban is közel tizennyolcezer új fertőzöttet találtak. És ezek csak azok, akik tesztet csináltak.
2022. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha valakit eddig nem ütött el a villamos/kamion, már nyugodt lehet, hogy nem is fogja?
2022. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ismerősi körben sorra kapják el, olyanok is akik eddig megúszták
2022. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Második, te érted a kérdést egyáltalán? Senki nem mondta, én kérdezem. Merthogy nekem még a két év alatt nem sikerült elkapni, most is azt mondják mindenki el fogja kapni ezt az omikront de én ezt sem kapom el.
2022. jan. 28. 15:01
 6/19 A kérdező kommentje:
Rengeteg emberrel találkozom, hétvégente nagy tömegbe járok, ahol nem kell maszkot sem viselni. Mindenkitől hallom hogy ő is covidos, ő is, én meg nem voltam még soha.
2022. jan. 28. 15:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem függ össze. Az a sok ember, akiről most hallod, hogy beteg, legnagyobbrészt szintén mostanában kapta el először. Te sem dőlhetsz még hátra nyugodtan.
2022. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Én sem kaptam (még) el, és jó nagy felelőtlenség lenne hátradőlni, hogy akkor már nem is fogom. Ismerek olyanokat, akik most kapták el először, valószínűleg legtöbb új fertőzött így van ezzel.
2022. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem volt autóbalesetem, hurrá, mostmár akkor tuti nem is lesz!


Komolyra fordítva: pontosan ugyanannyi esélyed van elkapni, mint bárki másnak.

2022. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Nagy a magabiztosság kedves kérdező, de attól hogy nem voltál beteg még lehet hogy átment rajtad, csak épp tünetmentesen..
2022. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!