Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok hozzá hogy Svédors...

Mit szóltok hozzá hogy Svédország és Finnország nem javasolja az 5-11 éves gyerekek oltását?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem értem a két cikket, mindkettőben kockázatokról beszélnek.. Miközben tudjuk hogy az oltás a gyerekekre teljesen biztonságos. Konteós lenne a két ország vezetősége??

/Ez volt az irónia rész/



A Svéd/Finn állásponttal értetek egyet, vagy a Magyarral ahol is még mindig erőltetik a gyerekek oltását?


2022. jan. 29. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem kellene oltani a gyerekeket Covid ellen!
Szerintem őket is oltani kell!
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Elég szomorú, mert ők is felültek a konteós elméleteknek!


(Csak irónia volt! )

2022. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Senkit nem kellene oltani akarata ellenére. A gyerekeket meg különösen nem, hiszen rájuk a covid szinte egyáltalán nem veszélyes.
2022. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges a gyerekek oltogatása egy teljesen új vakcinával, egy olyan vírus ellen, ami alapból 0 veszélyt jelent rájuk nézve, és még ennek is a leggyengébb változata terjed. Főleg fiatal fiúknál elég nagy a szívizomgyulladás kockázata is a szent Fájzertől, de ez csakis laposföldes konteó lehet, a Tudomány a mi istenünk!!
2022. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem nem ajánlott, inkább felesleges. Megbetegszik, meggyógyul, aztán csókolom, mi ezzel a baj.
2022. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Mit szóltok hozzá? Egyértelmű se gyereken se felnőtten se senkin NEM kísérletezünk! Nem kérek oltást köszi
2022. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!