Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Húgyúti fertőzésben szenvedők,...

Húgyúti fertőzésben szenvedők, nálatok a Cran-C tőzegáfonya kapszula hogy vált be?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok a használatakor? Érdemes megvenni? Van esetleg valami mellékhatása?
2010. szept. 10. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
urológus + antibiotikum + sok folyadék és 3-6 nap alatt nyoma sincs a húgyúti fertőzésednek...
2010. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondod??? Olyan is létezik?? Elárulom, hogy már réges-régen túl vagyunk rajta. Gondolom soha nem volt e-coli okozta húgyúti fertőzésed, mert akkor tudnád, hogy az esetek nagyobb részében újra és újra kiújul. Ugyanis annak a dögnek van egy olyan képessége, hogy hozzátapad a sejtekhez. Már a harmadik sorozat antibiotikumot megy, folyamatában most már 15. napja, úgyhogy most már attól félek, hogy attól a k@rva sok gyógyszer csinál bajt. Úgyhogy megkérnélek, hogy ha nem tudsz a kérdéshez érdemben hozzászólni, akkor inkább maradj csendben. A hülyének nézésből és az okoskodásból nem kérek!!!
2010. szept. 10. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Normaflore szuszpenzió napi 2x1 fiola, míg az antibio kúra tart. Sorozatos felfázásra a tőzegáfonya jó, én a Walmark-féle Walurinal-t szedtem, nekem bevált. Mások a Cran-C-t is dicsérik.
2010. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
első vagyok...sajnos tudom milyen, de érdekes, nekem 2 doboz antibiotikummal elmúlt és nem újult ki ;)...de ha innál eleget neked sem újulna ki...vagy a dokid hülye és olyan antibiotikumot kaptál, amire rezisztens az a szar
2010. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első csak segíteni akart, fogd vissza magad! Sehol nem írtad a kérdésedben hogy már jártál orvosnál és szedsz antibiotikumot. Ha ilyen bunkón, támadóan reagálgatsz akkor ne csodálkozz ha nem válaszolnak a kérdésedre. Egyébként a cran-c nagyon jó, de nagyon drága. Nem csodaszer, ha már megvan a fertőzésed akkor az antibiotikum mellé kiegészítőnek nagyon jó. Megelőzésként, kúraszerűen szedheted, illetve ha kezded érzeni hogy ki akar újulni a fertőzés akkor nagyobb dózisban szedve elkerülhető a fertőzés kifejlődése. Az egyetlen gond vele az ára, tényleg drága...
2010. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!