Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fantom büdös csikkszag, vagy...

Cubina kérdése:

Fantom büdös csikkszag, vagy valódi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy néhány napja folyamatosan olyan szagot érzek töményen, mintha egy csikkekkel teli hamutartó lenne valahol, főleg a bejárati ajtónál és az előszobában érzem. Kifújtam már több flakon illatosítót, szagtanalítót, fertőtlenítettem a problémás területet, százszor felmostam mindenhol, de még mindig érzem. Sehol nincs csikk, vagy hamutartó. Panelban lakom, gyalog lementem a tizedikről a földszintre, hogy nincs-e valahol csikkes hamutartó, de nem volt, a szagot viszont éreztem.

Most már az utcán is mindenhol érzem enyhébben ezt a büdös csikkszagot, és kezd megőrjíteni. Úgy érzem, hogy a friss levegő helyett mérget szívok be.

Eddig dohányoztam, de pár napja, amióta ezt a borzalmas csikkszagot érzem, olyan hányingerem van, hogy kidobtam a cigiket és soha többet nem fogok rágyújtani, mert úgy érzem a szag miatt, mintha egyfolytában elnyomott csikkeket szívnék.

Persze annak örülök, hogy letettem a cigit, de úgy érzem, hogy semmi értelme, mert a bűz megmaradt. Állandóan émelygek tőle.


Novemberben voltam covidos, akkor 2 hétig nem éreztem ízt, szagokat, és csak mostanában érzem úgy, hogy 100%-ban visszakaptam a szaglásomat.

Lehet, hogy eddig is piszkosul büdös volt, csak nem éreztem?

Vagy csak fantomszaglásom van?

Volt valaki hasonló helyzetben?


Nem tudom, mit csináljak, mert nem tudom, hogy valós-e a bűz, vagy csak beképzelem. Néha hányás szag, meg rohadó étel szaga is megcsapja az orrom, de az csak 1-2 másodpercig tart, ez a csikkszag viszont már napok óta folyamatosan.

Azt sem értem, hogy lehet érezni olyan szagot, ami nem létezik.



2022. febr. 1. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én még oltatlanul pár napig füstszagot éreztem, azt a tömény kocsmai füstszagot. Aztán kiderült, hogy kontakszemély vagyok, leteszteltek, covid. Semmi más tünetem nem volt, de még utána két hónapig éreztem a szagot, néha erősebben, néha gyengébben, néha még olyan hirtelen csapott meg, hogy egy párszor meggyanúsitottam szegény 12 éves fiamat, higy dohányzik.
2022. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Menj ki egy erdöbe sétálni egyet. Ha ott is érzed akkor vagy a ruhád vagy az agyad a hibás a dologban.
2022. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

1*


Ezért kéne oltakozni!!!

2022. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as, akkor még nem volt oltás. Azóta hármat is kaptam.
2022. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4*


a három oltás se véd meg az omikrontól. Úgy megy át az oltásokon mint kés a vajon.


Már csak saját példámból is tudom két astra és 1 pfizer után most itt fekszek karanténban 38 fokos lázzal.

2022. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok covidos. Én is ilyen fantom szagot èrzek. Pár napja.
2022. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hello Edes, szerintem költözz hozzam, en nem is cigizek, itt minden rendben lesz!

A hazzal valami baj van! Valami halott lancdohanyos kísert

2022. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat és a meghívást kedves 7-es. Már tényleg arra gondoltam, hogy elköltözök, de ha a hiba az én készülékemben van, akkor hiába megyek bárhová. :)

Ide fogok hívni több embert, hogy ők érzik-e a csikkes bűzt.

Ha nem érzik, akkor tényleg az én agyammal van a gond.

Lehet, hogy elkaptam az omikront és ez az egyetlen tünete? Szörnyű ez a bizonytalanság meg a bűz is, de megpróbálok véget vetni neki az "orrtanúkkal".

2022. febr. 1. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szinten omikron, tegnap elott lettem negativ, egy het volt, vegig volt izles/szaglas, sot, az elejen meg jobban is ereztem. A vegen elment 2 napra, azota izles van, de fantom ecetes hamus fustszagot erzek… egesz nap, amitol kb hanyingerem van. :(
2022. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom 9-es, remélem hamar elmúlik. Nálam közben kiderült, hogy alám költözött 5 láncdohányos román munkás bérlő, és a lakásban dohányoznak, soha nem szellőztetnek, és jön fel hozzám a réseken a bűz. Nagyon rosszul vagyok a szagtól, a nagyon erős, nagyon büdös ukrán cigit szívják. Még egy darab láncdohányos is sok lenne szagilag, nemhogy öt. Látom este az utcáról, hogy a konyhájukban homály van a sok füsttől, nem értem hogy lehet abban élni. Próbálok intézkedni, felhivatni a tulajt, hogy jöjjön el és szagoljon be a lakásába és intézkedjen. Ha nálam ilyen büdös van, mi lehet ott lent?
2022. febr. 19. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!