Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel az 5G is okozhat az...

Mivel az 5G is okozhat az influenzához és a koronavírushoz hasonló tüneteket, honnan tudhatom meg, hogy mi a betegségem valódi oka?

Figyelt kérdés
Már jópár hónapja vannak gyengébb megfázásos tüneteim szinte állandó jelleggel. Ám mikor elutaztunk itthonról két hétre, ezek megszűntek, de most ismét visszajöttek, de sokkal erősebben. Honnan tudhatom, hogy most csak megfáztam, influenzám van, a koronavírust kaptam el, vagy csak az 5G antennák miatt vagyok beteg?

2020. márc. 18. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük a mai konteó adagot.
2020. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd már ezt az 5Gs fasságot.


Menj el pszichiáterhez és ideje kezeltetni a rögeszméidet.

2020. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Onnan, hogy ahol te laksz nagy valószínűséggel még nincs 5g lefedettség. Ha külföldre utaztál akkor ott már lehet olyan helyre utaztál ahol van 5g lefedettség.

Amúgy ennek a baromságnak nincs tudományos alapja, csak az álhíres oldalakon van ilyen, hogy a tudósok azt állítják...

De ennyi erővel én is indíthatnék hír portálokat, ahol meg lehoznám, hogy az 5g gyógyítja a rákot, meg ha elég közel megyünk akkor a veseköveket is. De hosszabb távon káros a tudósok szerint, mivel rókává változhatunk tőle.

Mivel bele írtam, hogy a tudósok szerint akkor ez már tuti igaz is és attól kezdhetnek rettegni az emberek, hogy róka lesz belőlük.

Állítólag az állatokra is komoly hatással van, de azért feltünne valakinek, hogy millió szám hullanak a házi állatok, meg a madarak tetemei lepnék el az utcákat, mivel több milliárd madár hallna meg, ha minden igaz amit ezek beszélnek. De semmi ilyesmiről nincs szó.


Van pár portál akik amúgy nyíltan álhíreket terjesztenek, ez az üzlet profiljuk szórakoztató, izgalmas, pánikkeltő cikkeket közölnek le, de minden cikkük kamu, ezt nyíltan hírdetik is, hogy senki ne vegye komolyan őket, ők csak ilyen fikciókat írnak de semmi több. De olvastam már olyat is, mikor ilyen oldalakat jelölnek meg hiteles forrásként, hogy a külföldi sajtó is erről írt cikket.

Nem szabad az ilyeneket benyalni. Az 5g se lesz károsabb mint az a pár százezer sugárzás ami jelenleg is ér téged.

(Wifi, műhold, mobil hálózatok lefedettségei (abból is van vagy hány szolgáltató), különböző rádió frekvenciák, meg még a jó ég tudja mik bombáznak téged a nap 24 órájában)

2020. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Menj el pszichiáterhez.
2020. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

5G mi?

Agyhullámokon keresztül is terjed a korona, de ez a veszély téged nem fenyeget.

2020. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Vagy esetleg valamire allergiás lettél ,amivel külföldön nem érintkeztél...Mivel az allergia is hasonló tüneteket okoz.:)
2020. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak az értelmes hozzászólást. Erre nem gondoltam, de végiggondolom, hogy mi lehet esetleg ilyen.

Amúgy pedig nem vagyok semmiféle konteóhívő, de a tünetek megjelenése nagyjából egybeesik azzal az idővel, amikor beüzemelték az 5G-s antennát a környéken és csak ezért gondoltam erre is.

2020. márc. 18. 11:47
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Atyám... attól még, mert 2 dolog egybeesik, még nem biztos, hogy a 2. az 1.-ből következik. A másik meg, hogy az ilyen antennáknak nincsen kimutatható egészségkárosító hatása.
2020. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Sokkal banálisabb okai vannak ennek.


1. Véletlen egybeesés. Hiszen csak 3 időtartam összevetéséről van szó. Te pedig mintázatot kerestél benne. Megerősítéses torzítás


2. Pszichoszomatikus tünetek. Beképzeled és ráfogod az 5Gre.


3. Penészes a lakásotok és valamire allergiás vagy.


4. ... mivel az antennák által sugárzott elektromágneses intenzitás négyzetesen csökken, ezért ha autoba ülsz már meg kéne szűnnie a panaszoknak.

Érthetően: kb az antenna alatt állva szabadna bárminek is jelentkeznie. Ha nem így van akkor mindmeghalunk úgyis.


Arrébbmész pár km-t, 10-et egyszerűen olyan alacsony az intenzitás már, hogy fizikailag lehetetlen a dolog.

2020. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Mindenki figyelmébe ajánlom A "hatoscsatorna" Tabuk, Titkok,Tények műsorának legutóbbi adását, ahol Dr.Grandics Péter biofizikussal folyt beszélgetés a koronavírusról. Csak egy-két dolgot emelnék ki a beszélgetésből. A tudományos kutatások kimutatták, hagy az 5G sugárzás gátolja a hemoglobin oxigén felvételét. Egy másik elhangzott kijelentés is érdekes volt, mely szerint a koronavírus gócok kiterjedése korrelációban van a térképen az 5G földi sugárzást használó területek térképével (Vuan, Teherán, Milánó,...stb) Beszélt még a biofizikus az immunrendszer fontosságáról. Biztatásként mondta, hogy a jó immunrendszer (megfelelő táplálkozás, nyomelem és vitamin ellátottság,...stb),stresszmentes életmód még a sokkal veszélyesebb vírusok ellen is (pl. ebola,...)megvéd! Javaslom mindenkinek, hogy nézze meg az ismétléseket, nézze meg a pénteki főadást (mert folytatása lesz a beszélgetésnek). Aki nem tudja fogni a csatornát, annak az internetes oldalt ajánlom: [link] után beírni a Tabuk,+Titkok,+Tények.html szavakat. Azért írom ilyen módon, mert érdekes, hogy másolni nem engedi egyben!Bár ez nem garancia, mert több olyan elhangzott adás volt már, amit a háttérhatalom letiltott, vagy nem engedett megjelenni (azok is általában egészségügyi kérdésekről szóltak).
2020. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!