Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ujjazással el kaphat valamilye...

Ujjazással el kaphat valamilyen (nemi) betegséget az ujjazó fél, hogyha nincs semmilyen sérülés a kezén?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2022. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1. Pl?
2022. febr. 1. 19:00
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
például HIV, Gonorrhea, Szifilisz, ilyenek
2022. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

vagy vírusos nemi szemölcs azaz HPV


ezért van az hogy álltalában nem a mocskos ujjat dugjuk bele hanem a péniszt!

2022. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Te mégis miről beszélsz?!


A HIV kizárólag akkor terjedhetne így, hogyha csúnya nyílt seb lenne a kézen!


Írtam, hogy ilyenről szó sincs!


Konkrétan még gumi nélküli orális szexel sem tud terjedni nagyon a HIV, ha nincs sérülés… Ennek az esélye 0.00001% és az is csak akkor áll fenn, amikor a másik fél is frissen fertőződött!


Ujjazással NEM TERJED a HIV!


A szifilisz pedig a treponema pallidum kórokozó miatt alakul ki!

Ami ugyancsak vérrel terjed!


Ha ennyit sem tudsz minek írsz választ egy ilyen kérdés alá!


Semmi keresnivalód a kategóriában!

2022. febr. 1. 19:15
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen
2022. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

“ ezért van az hogy álltalában nem a mocskos ujjat dugjuk bele hanem a péniszt! “


Mivel arról szól a kérdés, hogy az ujjazó fél kaphat e el valamit és nem arról, hogy az ujjazott fél kaphat el valamit, teljesen irreleváns hogy mennyire mocskos az az ujj… (egyébként nem az, miért is lenne az?)


Az pedig, hogy “általában a péniszt dugjuk be” fogalmam sincs hogy honnan szetted.

2022. febr. 1. 19:18
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Kérdeztél valamit, kaptál választ és megmondod hogy az nem úgy van. Akkor minek kérdezel?
2022. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyrészt NEM a kérdésre kaptam a választ, másrészt olyantól kaptam a választ aki még annyira sem tájékozott a kérdésben mint én magam (de azért okoskodik)!


Ez NEM azt jelenti, hogy én tájékozott vagyok a témában, éppen azért kérdezek itt mert ez nincs így!


De ha valaki bődületes baromságokat ír, azt hagy ne fogadjam már el hasznos válaszként!


Ha megkérdezem állatok kategóriában képpel, hogy egy XY kopó fajta konkrétan milyen kopó, erre meg valaki oda böfögi, hogy “mopsz” azon szabadjon már kiakadni!


Én egy normális kérdést tettem fel, de tönkretette az egészet, holott Ő is pontosan tudja hogy SEMMIT nem tud a témában, az általános műveltsége sincs meg!

De nem tudja megállni, hogy valami hülyeséget ne írjon be!


Ez felháborít!


Mi lenne ha ezt a baromságot egy 16 éves olvasná és elhinné?


Miért kell szándékosan félretájékoztatni embereket!


Nagyon kérem, aki nem biztos a tudásában, az a továbbiakban NE VÁLASZOLJON!

2022. febr. 1. 19:46
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Latom meg nem jartal a gyikon ha ilyeneken kiborulsz 😅
2022. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!