Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy akármilyen...

Miért van az hogy akármilyen vitamint szedek 2-3 nap után fáradt és gyenge leszek tőle?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy hogy mit szedek. A c vitamin a legdurvább olyankor hőemelkedésem is lesz. Mostanában elkezdtem halolajat szedni és attól is 3 nap után hulla fáradt vagyok. Próbáltam béres cseppet is de ugyan az. Másnak is van ilyen baja?

2022. febr. 7. 09:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még valami: én a Béres cseppet azért nem szedem, mert nikkel van benne, amire tudom, hogy allergiás vagyok. Emellett úgy gondolom, hogy nincs szükségem a fluorra.

#10

2022. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van benne néhány káros adalékanyag. Nem mindegy, hogy milyet szedsz.

https://www.youtube.com/watch?v=S5SfQNF0do0

2022. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 8. 09:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!