Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan ered a covid-19?...

Honnan ered a covid-19? Sikerült már kideríteni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

#7

Ez is olyan felépítésű cikk, ami megállná a helyét a titokterminálon is. :D

Állítunk valamit, de mégse.

Hivatkozunk tudósokra és arra ami velük történt, de név, forrás vagy konkrétum nincs.

Ilyet én is ki tudok találni, az is pont annyira lesz hiteles mint ez a belinkelt cikk... :D

2022. febr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A lab leak (laborból való kijutás) hipotézis már annyira elfogadott, hogy most már egyesek azokat szeretik konteósnak nevezni, akik azt mondják, hogy a járvány első évében végig tagadták ezt és cenzúrázták azokat, akik erről beszéltek vagy írtak. Többek között 2020-ban a Facebook is törölte az erről szóló posztokat, aztán később letett erről.

Amióta napvilágra került a 2020 februári levelezése, Fauci se nagyon feszegeti a témát. Csodálkozom, hogy vannak még olyanok, akik a denevéres/tobzoskás/kínai piacos elméletet hihetőbbnek tartják, mint azt, hogy a vírus véletlenül vagy szándékosan kikerült a wuhani laborból.

Bizonyíték persze nincs és nem is lesz, a CCP már rég eltüntette a nyomokat, rengeteg idejük volt rá. Valószínűségekről beszélhetünk. Fauci és virológus barátai számára az e-mailek alapján már 2020 elején világos volt, hogy a lab leak valószínűsége sokkal nagyobb, mint a természetes eredeté. Ezért is tettek meg minden tőlük telhetőt, hogy ezt eltussolják, és majd egy évig sikerült is elterelniük a figyelmet a kínai labor tevékenységéről és arról, hogy azt az amerikai hivatalok törvényellenes módon jelentős összegekkel támogatták.

Arra, hogy a vírus nem a természetben jött létre, leginkább a vírus genetikai anyagából lehet következtetni. Kína persze nem akar erről tudomást venni. Faucit többször meghallgatták erről az amerikai szenátus előtt, és már nem az volt a kérdés, honnan jött a vírus, hanem az, hogy a hivatala gain-of-function kutatásokat pénzelt-e és ő erről tudott-e (ezt persze tagadja).

Érdekesség: a SARS vírus korábban már kétszer megszökött egy pekingi laborból. Annyira nem meglepő, hogy most is ez történt. Az ilyen laborból való szökések nem is olyan ritkák, mint hinnénk.

[link]

[link]

“We don't know when the next global pandemic will happen, and this incident with SARS in China has raised the issue of how we look at the potential threat of respiratory disease.”

2022. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10# Na, de neked van fogalmad a lényegről, te tudós. A gyakoris víruskutató biológus hölgy vagy? Andersentől vagy Grimméktől van ez az idézet amit írtál? Aztán jött a tobzoska... ja, meg a törpék, meg a Mókus Gida, és kész is a baj.

Szerintem lefagyott az okostv-d 2020 januárjában és nem vetted észre. Ha kihúzod és 1-2 óra után visszadugod a tv csatlakozóját bődületes infókkal találod szembe magad. Ebben a témában 12 leírta a lényeget, és amitől beszabehu: indult egy sorozat Keresztanyu címmel.

2022. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Én racionális magyarázatot keresek dolgokra, nem pedig konteót gyártok rá.

A TV meg nem tudom hogy jön ide.

Érdekes, hogy minden ostoba, érv nélküli konteós jobb híján mindig megpendíti azt az irreleváns témát, hogy "ne nézd a tévét".

WTF?

Az a mumusotok, vagy mi? :D

Ráfogtok mindent?

Mellesleg nem nézek tévét...

2022. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14# úgy jön ide a tv, hogy 2022-ben már az M1-en is égő lenne a tobzoska sztori, azért gondoltam lefagyott a készüléked csak nem vetted észre. De ha nem, teljes gőzzel így működsz úgy is jó. Konteó? Legyen.
2022. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mint írtam, csak a retardáltak jönnek mindig a tévével.

Mondd, neked nem megy a szövegértelmezés?

Mint írtam, nem nézek tévét úgyhogy ez az "érved" ment a levesbe...

2022. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!