Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. Pfizer és alkohol?

3. Pfizer és alkohol?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam a harmadik oltást, este elkezdett fájni a gyomrom, fejem, szédültem, levert a víz. Rájöttem, hogy vacsorához sikerült meginnom 3 dl gyenge sört... Ma gyenge vagyok, fáj picit a fejem. Az oltás helye dagadt, piros, fáj. Első kettő oltásnál semmi bajom nem volt (szintén pfizer). Igen, buta voltam...hány nap alatt fekszem ki? 25F
2022. febr. 9. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy a sör miatt :) Teljesen normális oltási reakcióid vannak, pár nap múlva jobban leszel, nyugi. Pihenj és igyál sok vizet. Borogasd be a karod, az jól tud esni ilyenkor.
2022. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kifekszed, akkor egy nap is elég lehet.
2022. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már megijedtem! :)
2022. febr. 9. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen mi motivált arra hogy oltást vegyél fel?
2022. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Gondolom a főnöke vagy mert szeretne utazni, kikapcsolódni járni.
2022. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# ilyen ritka, ha valaki beoltatja magát? :D Amúgy, magán ügyem.
2022. febr. 10. 02:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Én házipáleszt iszok, semmi gondom.

Nem s sörtől van

2022. febr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: Neked tényleg nem tűnt fel, hogy milyen hamar meglett a nyitáshoz szükséges oltakozott mennyiség, aztán hirtelen drasztikusan lecsökkentek a számok?


Bár választások terén lennénk ennyire tudatosak, vagy a piaci árak szabályozásában. Esetleg szakszervezeti sztrájkokban.


Elképzelem, ahogy többen feszülnek rá az F5-öt nyomogatva a koronavirus.gov.hu-ra, mint a Facebookra vagy vizsgaidőszakban a Neptunra és mindenki arra vár, mint egy pókerpartiban, hogy a másik tartsa, emeljen vagy bedobja. És amint a bűvös számláló átbillen a holtponton (amit nemzethy orákulumaink már előre megjósolnak), mindenki passziválja magát ismét és örül.


Nyilván ez a valós forgatókönyv, még véletlenül sem az, hogy újabbnál újabb kényszerintézkedések és az ellenvélemények intézményesített kigyomlálásának köszönhetően (meg a Facebook buborékba zárós algoritmusának, ahol vagy valaki perifériára szorul a Gődény-féle vitaminbizniszes, laposföldhívőkkel kényszerközösséget vállaló marginális oltáselleneseknek bélyegzett radikális ággal, vállalva azt, hogy évente 5-6 accountot regisztrál és VPN-nel nyomul néha, vagy kapja a Facebook által jóváhagyott "tápot".


És a Göbbels-i pszichológiának hála, minél többet hallod, minél inkább nyomják, annál inkább elhiszed, főleg ha még a FOMO is hozzájön (azaz lassan már mindenki rajtad kívül, ezt érzed és a szűk környezeted is korrelál vele, tehát akkor nyilván az egész világra nézve is reprezentatív a minta, ugyanez beválik a "mikor alapítasz már családot?" témakörben is. Akkor érez kényszert az ember, amikor már körülötte mindenki. Plazmatévé is akkor kell sokkal jobban, amikor a szomszédnak is van, addig évekig elvoltál nélküle, de utána jön a megvakarhatatlan mentális viszketés.


Ezeket szisztematikusan bevetve sem értek el akkora hatást, hogy ne kelljen egyre drasztikusabb módszerekhez nyúlniuk, hogy megszűnik a munkahelyed, korlátozva vagy, nem utazhatsz, stb. Végül pedig az osztrák módszer, hogy még kötelezővé is teszik.


Az emberek többsége nem azért birka, mert hülye vagy ostoba lenne, hanem mert könnyű terelni és becsapni különböző pszichológiai trükkökkel és mentális ráhatást gyakorolni.

2022. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!