Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha csütörtök ota kovidos...

Ha csütörtök ota kovidos vagyok mikor terjedhet át más családtagra? (Ma kedd van)

Figyelt kérdés
Csutortokon észleltem az első tuneteket. Egy oltattlan van a családba. Eddig senkinek semmi baja. Én be vagyok oltva 2 sinopharmal. Elofordulhat, hogy az az egy oltattlan még megkapja? Vagy ha eddig nem kapta el talan most mar nem is fogja?

2022. febr. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az oltatlan kaphatja el.
2022. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudni, lehet már rég mindenki elkapta csak nincs tünetük vagy még lappang (akár több hétig is lappanghat).
2022. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már azelőtt körbefertőzhettél mindenkit hogy tüneteid lettek.
2022. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet elkapták, csak nincs tünetük. Az is lehet, hogy nem kapták es nem is fogják. Minden esetre már lennének tüneteik.
2022. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én oltatlanul a páromtól sem kaptam el, akivel pl. csókolózom, szóval totál kiszámíthatatlan. Egyébként oltatlan és oltott is ugyanúgy meg tud fertőződni.
2022. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt mi több az oltott is köthet ki kórházban, vagy bele is halhat...
2022. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, mi 4 tagú (oltatlan) család vagyunk, csak az egyik gyerek nem kapta el, pedig velem és a testvérével alszik.

(Azt, hogy kinél mikor kezdődött nem tudjuk, ilyen piszlicsáré dologgal mint orrfolyás és köhögés nem szoktunk foglalkozni, ha nem lettem volna lázas egyik nap akkor fel sem merült volna bennünk, hogy esetleg covid lehet)

2022. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!