Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erről mit gondolsz?

Erről mit gondolsz?

Figyelt kérdés

[link]

A konteósok évek óta állítják, hogy a kovidoltások meddőséget okoznak majd, így akarván megoldani a túlnépesedést. Lehetséges, hogy magára a vírusra fogják a herék károsodását, holott a vakcinától van? Az átlag ember úgysem tudja ellenőrizni, viszont valamit mondani kellett, mert már érkezhetnek ilyen jellegű panaszok?


2022. febr. 20. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Ez megint egy konteó, mindent úgy hiszek el, ahogy a hivatalos médiában mondják.
Ez nem konteó, hanem a valóság. Nem hiszem el amit a hivatalos médiában mondanak.
Nem tudom. Van, amit elhiszek a hivatalos médiának, de van amit nem.
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban.


Én biztosan nem fogom magam beoltatni, borzasztó hogy egyeseknél milyen mellékhatásokat képes okozni..


A Pfizer mellékhatások csoportból szedtem le a képet. Kérdem én, milyen oltás az ami ilyeneket okoz??? [link]


A képet betettem a google képkeresőjébe és nem találta meg ugyanezt a neten, vagyis nem a netről szedte, főleg hogy több képet is csinált a kiütéseiről.


A képhez tartozó szöveg:


""Ha nem lenne gond, akkor én is le írnám az én kálváriámat,ami lassan 3 hónapja tart.

2021- ben megkaptam az oltásokat.

Astra Zeneca volt az első kettő utána Pfizer, amit 2021.november 08-án kaptam meg.

December 04- én elég furcsa, kiütések pöttyök jelentek meg rajtam.

Bőrgyógyászaton voltam.

Azt mondta, hogy csalánkiütés. Rettenetesen fáj s ég viszket.

Kaptam Lendint,Suprastint, Cetirizint.

Mondanom sem kell hogy semmit sem használt.

2022. Január elején a bokám kétszer akkora volt mint kellett volna.

Nem bírtam lábra állni 😓😓 Rá két napra a combom volt a duplája.

Borzasztó volt 😓

Január 7-én kórházba kerültem.

Azt mondták, hogy belső szervi betegségem van de a rákot sem zárják ki. Autoimmun betegségre is gondoltak.

Vizsgálat össze vissza.

Semmi eredmény nincs 😓

Rettenetesen el vagyok keseredve.

Amióta haza jöttem a kórházból,azóta folyamatosan járok orvostól orvosig.

Szedem a szteroidot, 2 hónapja .

Most plazmaferezis kezelésre megyek.

Van köztetek olyan aki így járt az oltás után?

S meg gyógyult?""

2022. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Számtalanszor elmondják, h a nők menszesze megzavarodott az oltástól. Ki tudja még, mit okoz a férfiaknál...

Ez az oltás egy nagy hurok volt a nyakunkra.

2022. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!