Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány napig voltatok rosszul a...

Hány napig voltatok rosszul a Covidtól?

Figyelt kérdés

Covidos lettem, kb ez a 6. napom. Első 2 napban nem túl magas lázam volt és fájt a testem. Utána ez elmúlt és igazából jobb lett a közérzetem, viszint egy két napja nagyon gyengének érzem magam. Alig tartanak a lábaim. Ez az elején nem volt, csak a 4. naptól kb.

Aki elkapta már le tudná írni a tapasztalatait? Azt hittem megnyugodhatok és túl lettem rajta ennyivel, de akkor igazából még egy hét után is alakulhatnak ki új tünetek?

3x vagyok oltva amúgy…


2022. febr. 21. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
5
2022. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért is lehet mert ugye karanténkötelezett vagy és keveset mozogsz. Nekem is így volt, hogy a sok "üléstől" rosszul éreztem magam, szóval elkezdtem random fekvőtámaszt, felülést, gugolást csinálni. Nekem segített. Persze ekkor már nem voltam beteg.

Pontosan egy hétfő reggel lett hivatalosan pozitív tesztem, csütörtökre szinte teljesen jól voltam. Egykis orrdugulás maradt + ez a gyengeség, amin nekem így sikerült javítani.

2022. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 nap volt ami rosszabb volt, az első nap nem is tudtam, hogy az, mert orrfolyás volt, azt hittem allergia, másnap jobb volt, 3. nap hőemelkedésem volt és köhögni kezdtem, algopyrint szedtem onnantól d.u pár napig, hogy estére ne legyen. A köhögés nem volt vészes, később más extra dolog nem volt.
2022. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!