Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sárgás-világosbarna széklet?

Sárgás-világosbarna széklet?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden és szombaton hasmenésem volt, és azóta sárgás a székletem. Január-február nagyon szorongásos időszak volt a számomra, nem vot olyan nap hogy nem szorongtam volna. Nem mondanám azt hogy fáj a hasam, inkább ilyen hasi diszkomfort érzésem van, inkább az alhasam szokott annyira szúrni, fogy fáj az ha felállok vagy leülök (de ez is hol elmúlik, hol előjön). Étvágyam van. Egyébként nem olyan rég voltam vérvételen, ott arra jutottunk hogy valami szervi gyulladásom lehetett/lehet. Pont ekkor estem át a covidon, de nekem nem a tipikus orrfolyás/torokfájás volt hanem nagyon erőteljes hasfájas, hidegrázás, hányás, étvágytalanság, álmatlanság. Azóta elvagyok, csak néha jelentkezik ez a szúró fájdalom na meg a sárga széklet egy ideje.

Lehet poszt covid?

Esetleg a valószínű gyulladás? Ha az, hogy tudom kezelni?

Lehet valami komolyabb?



2022. febr. 26. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Sok tejet, tejterméket fogyasztol?

Ha nem, gyulladás lehet a bélrendszerben.

2022. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!