Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidos voltam és azóta állni...

Covidos voltam és azóta állni nincs erőm, más is volt így?

Figyelt kérdés

Már több,mint egy hete voltam covidos, enyhe tünetekkel. Viszont egyre gyengébb kezdtem lenni és most már lassan állni nincs erőm 10p-nél többet. Nagyon ijesztő. Rendesen eszem, iszom, vitamint is szedek.

Nyugtassatok meg, hogy ez “normális” és más is volt így?:(



2022. febr. 28. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Múltkor pl fel kellett mennem a 4. emeletre. Rendesen lihegtem mint az öregek.

De nem hagyom magam. Erőltetem előbb utóbb csak jobb lesz és vissza jön az erőm.

2022. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem a sima állás/ülés nehezemre esik. Brutális. Pedig alig volt tünetem, első két nap enyhe láz és nagyjából ennyi… nem értem…:(
2022. febr. 28. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a covid tunete, az iszonyatos gyengeseg. Nekem osszesen 15 napig tartott a betegseg ugy, hogy igazabol mar az elso 3 napon tul voltam a “nehezen”, de azok se voltak veszes tunetek (kohoges, hoemelkedes, orrfujas, vegtagfajdalom), viszont utana meg egy darabig az olyan alap dolgok se mentek, mint a mosogatas vagy alap takaritas, attol is elfaradtam, ha kimentem a wc-re. Aztan fokozatosan lett jobb.
2022. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap és rendbejössz. Fokozatosan terheld magad.
2022. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Január végén jöttem ki a kovidból, de most sem vagyok még toppon. Elfáradok sokkal hamarabb.
2022. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!