Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomó megnagyobbodás...

Nyirokcsomó megnagyobbodás ami fájdalmatlan és kemény? Kép lent

Figyelt kérdés

3 hete van itt, tök random fedeztem fel, szerintem ha nem fogdosom a nyakamat észre sem vettem volna. Tapintásra nem fáj, kemény, de mozgatni tudom. Sajnos amikor rákerestem a tüneteimre azonnal rákot dobott ki. Temetni magamat egyenlőre még nem szeretném. A nyirokcsomó mellett tapasztaltam állandó rossz közérzetet, étvágytalanságot és tegnap este először nehézlégzést. Egyébként tök jól vagyok, van hol fáj a torkom reggelente de azon kívül semmi más. Covidon átestem több mint egy hónapja (igaz, azt elég rosszul viseltem). Orvosnak mutattam meg a nyirokcsomót, ő azt mondta ha rák lenne az sokkal nagyobb lenne. De mégis nagyon aggódok mert nem javult a helyzet. Mihez kezdjek? Szülők nem aggódnak miatta és a háziorvos sem :p Kíváncsi vagyok hogy volt e valakinek ugyanilyen, vagy kihez tudok fordulni ha nem múlik.

-fiatal lány


[link]

[link]

[link]



2022. márc. 14. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!100%-ot nem mondok, de batyamnak detto ez van! 2 honapja volt covidos!

Volt ultrahangon, azt mondta az orvos, hogy ezt szerinte egy fertozes valtotta ki. A verkepe tokeletes!

Ugyanakkor azt is mondta a doki, hogy par honapja megjelent egy virus, amelyet a macskatol el lehet kapni (ha pl. megkarmol). Nekunk ket cicank van. Ez a virus egyik ismerve. A nyirokcsomo megnagyobbodas.

Erre kulon kell vert vetetni, erre megy a jovoheten.

Szerintem amugy a covid eredmenye inkabb...

Par napig semmit nem evett a tesom es a csomo jelentosen visszahuzodott. Mi is megijedtunk, hogy rak, de most nyugodtabbak vagyunk.

Nekem gyerekkoromban voltak ilyen csomoim, az egyik adenovirus valtotta ki.

Sok minden lehet. Csinaltass verkepet, az sok mindent elmond majd.

2022. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Covid körül voltam vérvételen. Ott egy kicsit megvolt nőve a fehérvérsejt számom, de akkor pont beteg voltam
2022. márc. 14. 12:37
 3/15 anonim válasza:
Azota javult ?
2022. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem
2022. jún. 23. 18:19
 5/15 anonim válasza:
És kiderult hogy mi okozta? Nekem is van most egy ugyan ilyen varom az idopontot az orvoshoz.
2022. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tesomnak azota teljesen elmult, de o dietazott is!
2022. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Doki szerint reaktív nyirokcsomók, azt mondta szép lassan vissza fognak húzódni. Bár még mindig várok rá
2022. jún. 25. 10:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy?
2022. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy ott van :)
2022. okt. 1. 00:11
 10/15 anonim ***** válasza:
8as vagyok: nekem is van, több is. Van egy a nyakam hátán, az kemény és mozdithatatlan, régebben egy pattanás volt ott es rosszul nyomtam ki, azóta ott van, már vagy 5 éve, bárhogy kaparom visszano. A nyakam bal oldalán is van egy, kb március óta, voltam vele több orvosnál is, uhn és biopszian is, minden negatív, és van a jobb oldalamon is, az elég picike, egy betegség után nem ment vissza a helyére, és jól vagyok. Nem gyulladtak, nem nagyok, szóval sok mindenkivel van ilyen:)
2022. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!